sty 24, 2014
3114 Wyświetleń
5 0

NOWE BOLEC NIUS: Wiemy jak będzie wyglądał owalniak

Napisany przez

INFORMUJEMY ZAJE…CIE SZYBKO

Kolory owalniaka po remoncie to nie przypadek. Tylko u nas (powyżej) możecie zobaczyć jak będzie wyglądał budynek na koniec remontu.

– Oczywiście, że wybraliśmy te kolory, aby oddać hołd miedziowym! – mówi starosta bolecki Cezaryl Przybył. – Jednocześnie chciałbym zdementować plotki mówiące o tym, że ta kolorystyka i napis Zagłębie Lubin ma być rewanżem dla KGHM za zatrudnienie mojego syna w kombinacie. Pracują tam dzieci wielu działaczy Proformy Obywatelskiej i pracuje tam wielu działaczy naszej partii, bo to największa partia w kraju a kombinat jest największym takim kombinatem w kraju. To po prostu efekt statystyki.

Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie w starostwie boleckim były inne koncepcje kolorystyczne. Wicestarosta Staff Wojnicki optował za kolorami Legii Warszawa. Całkiem żenująca była propozycja członka… zarządu powiatu, Perseusza Etatowskiego, chciał aby owalniak nosił barwy Polonii Świdnica.

Pomalowanie owalniaka na kolory KGHM to także element zakrojonej na całą Polskę akcji Proformy w ramach której urzędy opanowane przez działaczy partii mają przybrać barwy ochronne na wypadek ataków kiboli zirytowanych zamykaniem stadionów.

– Istnieje szansa, że kibic nie zaatakuje klubowych barw – mówi starosta Przybył. – Koszt remontu okazał się co prawda dwa razy większy niż planowaliśmy, ale za to dostaniemy gratis od wykonawcy koszulki Zagłębia dla urzędników starostwa. Będą one nowym obowiązującym strojem służbowym.

Nowa kolorystyka wzbudza entuzjazm u mieszkańców miasta i powiatu. Tłumnie głosują oni w sondach na lokalnych portalach. Aż 80% głosujących w odpowiedzi na pytanie „Czy podoba ci się owalniak po remoncie? zagłosowało na opcję „TAK, BARDZO!”. To jednak nic przy 110% głosujących, którzy wybrali opcję „CHOLERNIE TAK BARDZO!”.

Wyniki sondy nie mają żadnego związku z wysokością faktur wystawianych starostwu boleckiemu przez lokalne portale.

Tagi artykułu:
· · · · ·
Kategorie:
Bolec Nius
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Komentarze do NOWE BOLEC NIUS: Wiemy jak będzie wyglądał owalniak

    Dodaj komentarz

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

    Bobrzanie.pl
    pl_PLPolish