Sty 27, 2014
2044 Wyświetleń
0 0

Walentynkowe Mistrzostwa Polski w pocałunku podwodnym – Bolesławiec 2014

Napisany przez

Wygra ten, kto w namiętnym pocałunku wytrwa najdłużej. Niby nic trudnego. Tyle, że całować się trzeba pod wodą! Bolesławiecki Park Wodny ORKA zaprasza na imprezę jedyną w swoim rodzaju. Mistrzostwa już 13 lutego o godzinie 16.

Do zawodów mogą zgłaszać się pary, które lubią całować się niemal do utraty tchu. Organizatorzy zapraszają małżeństwa, przyjaciół a także przygodnych znajomych. Stopień pokrewieństwa i siła uczuć nie będą punktowane. Na zwycięzców czekają cenne nagrody. ORKA zapewnia profesjonalną opiekę medyczną w trakcie zawodów. Uwaga – liczba miejsc jest ograniczona. Udział w konkursie jest bezpłatny.

Łączna pula nagród wynosi ponad dwa tysiące złotych. Można wygrać kosmetyki ufundowane przez Nanolaboratory Nantes, karnety na Orkę a także kolację z noclegiem i śniadaniem w Pałac Wojanów i zabieg w Nantes Estetica & SPA Collet w Wojanowie.

Zgłoszenia wraz z imionami i nazwiskami chętnych można wysyłać na mail marketing@orkaboleslawiec.pl.

Sponsorem głównym imprezy jest Nanolaboratory Nantes, producent znakomitych kosmetyków opartych na nanowodzie. Imprezę sponsorują także Pałac Wojanów oraz Bolesławiecki Park Wodny ORKA.

Patroni medialni:
Bolec.info
Bobrzanie.pl
Telewizja Lokalna Azart Sat

Mistrzostwa w pocałunku podwodnym były już organizowane w Bolesławcu przed laty przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, który wymyślił tę imprezę. Rekord podwodnego pocałunku, który padł w 2002 roku, wciąż nie został pobity. Ewelina Kędzierska i Krzysztof Stelmach z Bolesławca przywarli wówczas do siebie ustami i wytrzymali pod wodą 2 minuty 47 sekund.

KLIKNIJ I PRZYŁĄCZ SIĘ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU!

Kategorie:
polecamy
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Komentarze do Walentynkowe Mistrzostwa Polski w pocałunku podwodnym – Bolesławiec 2014

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  The maximum upload file size: 10 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

  pl_PLPolish
  Przeczytaj poprzedni wpis:
  Robert Kwiatkowski w Starówce

  Dziś o godz. 17 w Restauracji Starówka (Rynek 36) w Bolesławcu odbędzie się spotkanie z […]

  Zamknij