Sty 31, 2014
847 Wyświetleń
0 0

Piękny gest: Pieniądze od Sylwii dla Agnieszki Sobolewskiej

Napisany przez

Zapewne pamiętacie akcję pomocy dla Sylwii Szalewskiej, która cierpiała na białaczkę. Niestety było zbyt mało czasu, aby ją uratować. Na jej koncie w Stowarzyszeniu Ziemia Bolesławiecka z tytułu wpłat oraz środków z 1% podatku udało się zgromadzić aż 5.337,26 zł. Te pieniądze mogły być wydane wyłącznie na jej leczenie.

Stowarzyszenie skontaktowało się z mężem Sylwii, panem Stanisławem, informując go o wysokości zgromadzonych środków. Pan Stanisław zdobył się na wspaniały gest! Wyraził wolę i zgodę przekazania tej kwoty na pomoc w sfinansowaniu operacji cierpiącej na raka mózgu Agnieszki Sobolewskiej. Dodał, że Sylwia, która często wspierała innych, na pewno by chciała, aby właśnie w ten sposób wydać te pieniądze. Pan Stanisław serdecznie dziękuje wszystkim darczyńcom i wierzy, że zgadzają się z jego wolą.

Informacja: Ziemia Bolesławiecka

Kategorie:
news
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 10 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

pl_PLPolish
Przeczytaj poprzedni wpis:
Łukasz Ludwikowski nie żyje

Dziś w nocy wskutek zaczadzenia zmarł Łukasz Ludwikowski. 24 - letni bolesławianin powszechnie znany jako […]

Zamknij