lut 10, 2014
1798 Wyświetleń
4 0

Brydżyści z MDK Reprezentantami Polski na Mistrzostwach Świata

Napisany przez

W rozgrywkach Młodzieżowej Kadry Polski w brydżu sportowym zwycięstwo odnieśli uczestnicy zajęć  Młodzieżowego Domu Kultury im. Stanisława Wyspiańskiego w Bolesławcu prowadzonych przez  Rolanda Lippika.

Młodzi brydżyści Jakub i Patryk Patreuhowie od początku rozgrywek w hotelu „Orle Gniazdo” (Szczyrk) prezentowali dojrzałą i skuteczną grę, co zaowocowało najlepszym wynikiem osiągniętym przez tą parę brydżową spośród wszystkich kategorii kadrowych (U-15, U- 20, U-25, Juniorki). Zwycięstwo w tych rozgrywkach właściwie przesądza sprawę powołania bliźniaków do Reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata w Stambule, które będą rozegrane w sierpniu tego roku. Trzymamy kciuki za powołanie Kuby i Patryka oraz wynik, jaki osiągnie nasza młodzieżowa reprezentacja w tej imprezie.

Kategorie:
sport
http://www.mdkboleslawiec.pl

Młodzieżowy Dom Kultury imienia Stanisława Wyspiańskiego w Bolesławcu wprowadzając swoich wychowanków w świat kultury realizuje myśl pedagogiczną, że wychowanie poprzez sztukę jest wychowaniem dla przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish