lut 13, 2014
2890 Wyświetleń
0 0

68 sekund całowali się pod wodą

Napisany przez

W Walentynkowych Mistrzostwach Polski w Pocałunku Podwodnym, które odbyły się  13 lutego w Bolesławieckim Parku Wodnym Orka udział wzięło 5 par (Beata i Krystian Skowrońscy, Marta Satoła i Fryderyk Popieliński, Danuta i Daniel Popielińscy, Sandra Kulpa i Sławomir Potocki oraz Zdzisława i Andrzej Tatko).

Bezspornymi zwycięzcami mistrzostw okazali się Marta Satoła i Fryderyk Popieliński z czasem 68 sekund (to ich pocałunek widzicie na filmiku powyżej.

Marta i Fryderyk pod czas pocałunku.

Marta i Fryderyk podczas pocałunku.

– Dwa razy trenowaliśmy przed zawodami żeby opanować technikę, to jak się złapać i utrzymać pod wodą – mówi Fryderyk.

– Powiedziałam sobie przed startem tak jak Justyna Kowalczyk: „Albo wygram, albo zdechnę” – mówi Marta, partnerka Fryderyka. – Ale moje przygotowania nie były takie ciężkie jak jej. 

Danuta i Daniel Popielińscy przed pocałunkiem.

Danuta i Daniel Popielińscy przed pocałunkiem.

Oboje należą do Klubu Pływackiego Masters w Bolesławcu. Marta jest przewodnikiem turystycznym m.in.  po Pradze i Wrocławiu, a Fryderyk jest prywatnym przedsiębiorcą. Łączna wartość nagrody głównej wynosiła 1.700 zł. Rekordziści trzymali voucher pobytowy do Pałacu Wojanów (wartość 950 zł), znakomite kosmetyki firmy Nanolaboratory Nantes o wartości 500 zł oraz wejściówki na basen i saunę do Bolesławieckiego Parku Wodnego Orka o wartości 250,00zł.

II miejsce zajęli Sandra Kulpa i Sławomir Potocki  z czasem 30 sek. Sławek jest zawodnikiem w Bolesławieckim Towarzystwie Siatkarskim. Udział w imprezie potraktowali jako czystą zabawę i przygodę. Nagroda dla tej pary to kosmetyki firmy Nantes o wartości 300 zł i wejściówki do Orki o wartości 200 zł.

Miejsce III (po emocjonującej dogrywce) zajęła para z czterdziestoletnim stażem małżeńskim, państwo Danuta i Daniel Popielińscy – od 5 lat słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Bolesławcu. Ludzie aktywni z fantastycznym poczuciem humoru. Uprawiają narciarstwo zjazdowe i biegowe. Nagroda dla nich to kosmetyki firmy Nantes o wartości 200 zł i wejściówki do Orki o wartości 150 zł.

Danuta i Daniel Popielińscy

Danuta i Daniel Popielińscy po pocałunku

– Staż małżeński na pewno nam pomógł, jesteśmy bardzo szczęśliwi, że jeszcze dajemy sobie tak radę i na wodzie i pod wodą – powiedział po pocałunku z żoną Danutą Daniel Popieliński ubrany, oprócz czepka i slipek, w muchę. – Nie mamy żadnej specjalnej techniki, po prostu przytulamy się i całujemy. 

Oni najdłużej całują pod wodą.

Oni najdłużej całują pod wodą.

Znacznie więcej zdjęć z Mistrzostw znajdziecie TUTAJ.

Sponsorzy imprezy to Nanolaboratory Nantes, Pałac Wojanów i Bolesławiecki Park Wodny Orka.

O bezpieczeństwo i zdrowie uczestników zadbali ratownicy z orki oraz ekipa medyczna z Centrum Medycznego Stomadent.

Patroni medialni to Telewizja Lokalna Azart Sat, oraz portale internetowe Bolec.info i Bobrzanie.pl.

Wkrótce na bobrzanach obszerniejszy zapis wideo Mistrzostw.

Kategorie:
news · wideo
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish