lut 18, 2014
3748 Wyświetleń
0 0

Niezapomniane ferie w Sali Zabaw Oli

Napisany przez

Rozpoczęły się ferie zimowe a to dla wszystkich dzieci wesoły i fantastyczny czas. Czas radości, przyjemności i odpoczynku od codziennych obowiązków i chodzenia do szkoły. Gdzie zatem znaleźć zatem atrakcje dla dzieci w naszym mieście? Daleko nie trzeba szukać, bowiem na ulicy Mickiewicza w Bolesławcu, został stworzony przepiękny obiekt dla dzieci w najwyższych europejskich normach! To dawna Sala Zabaw Oli, która po cudownej odmianie konkuruje z najlepszymi obiektami rekreacyjnymi w całym naszym Dolnym Śląsku, stając się zdecydowanym faworytem dla sal zabaw o powierzchni do 400 m2!

Sterowane komputerowo armatki pneumatyczne to wspaniałą zabawa.

Sterowane komputerowo armatki pneumatyczne to wspaniałą zabawa.

Sala Zabaw Oli to różnorodność atrakcji dla wszystkich dzieci w wieku od 1 do 12 lat. Tutaj bowiem znajdują się najbardziej nowoczesne urządzenia dla dzieci aktualnie dostępne na rynku europejskim takie jak: tor saneczkowy, armatki pneumatyczne sterowane komputerowo albo wielotorowe zjeżdżanie jedne z kilku w Polsce! Takie atrakcje tylko w naszej bolesławieckiej Sali Zabaw Oli, ale to jeszcze nie wszystko: Dla spragnionych wrażeń mamy też kolorową, przepiękną kokosową karuzelę, która potrafi zakręcić nami tak, że możemy zapomnieć o wszystkich naszych troskach. Właściciele zadbali również o mniejsze i najmłodsze dzieci oferując im między innymi basen z piłeczkami jak i mniejsze zjeżdżalnie proste i ślimakowe a także ogromną trampolinę do skakania!

Nowe wyposażenie gwarantuje znakomitą zabawę.

Nowe wyposażenie gwarantuje znakomitą zabawę.

W Sali Zabaw Oli można również korzystać z profesjonalnego boiska piłkarskiego i koszykarskiego, gdzie mali sportowcy mogą zdobywać doświadczenie w technice użytkowej a nawet zdobywać bilety na mecze ekstraklasy piłki nożnej! W czasie ferii bawić się będą z nami animatorzy, którzy na co dzień pracują w zagranicznych hotelach! Zadbaliśmy również o Naszych Dorosłych Klientów oferując im komfortową strefę relaksu, gdzie można się w niej delektować wyśmienitą kawą i zaznać naprawdę błogiego uczucia odpoczynku.

W okresie ferii oferujemy dla dzieci min.:
– opiekę animatorów,
– modelowanie wesołych zwierzątek z baloników,
– malowanie buziek,
– zajęcia z origami,
– spotkania z maskotkami.

Patrząc na nasze możliwości proponujemy Państwu fantastyczne możliwości spędzenia czasu wolnego dla dzieci podczas ferii zimowych. U nas z pewnością poczujecie się jak w domu, gwarantujemy!

Dla wszystkich korzystających z naszych atrakcji, mamy świetne nagrody do salonów kosmetycznych i vouchery do wykorzystania do studia urody! Zapraszamy 7 dni w tygodniu, codziennie od godz.10-19

Sala Zabaw Oli na Facebooku.

Nowa strefa relaksu dla rodziców: wygodne kanapy, prasa, TV, wifi i smakowita kawa.

Nowa strefa relaksu dla rodziców: wygodne kanapy, prasa, TV, wifi i smakowita kawa.

 

Tagi artykułu:
· · ·
https://bobrzanie.pl/kategoria/blogi/letowski/

Fotograf (bernardletowski.pl), bloger, lekko emerytowany dziennikarz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish