lut 21, 2014
1447 Wyświetleń
0 0

Konkurs literacki A4

Napisany przez

Warsztaty Literackie MDK zapraszają do udziału w nowym, cyklicznym konkursie na małą formę prozatorską.

Konkurs nosi nazwę A4, a jego temat (tym razem) zawiera się w haśle – „Za rogiem”.

Zadaniem uczestników jest lapidarne ujęcie podanego tematu na jednej stronie formatu A4. Prosimy potraktować temat w jak najszerszym rozumieniu i nadać mu dowolną formę: od prozy poetyckiej przez publicystykę po gatunki praktyczno – użytkowe. Dozwolone jest wszystko, co nas bawi – bo zabawa literacka jest głównym celem konkursu.

Zapraszamy zainteresowanych w każdym wieku. Warunkiem udziału jest napisanie jednej strony tekstu w standardowym formacie (szerokość marginesów itp.), czcionką Times New Roman wielkości 12 p., z interlinią 1,5.

Teksty prosimy nadsyłać na adres internetowy MDK:

mdkboleslawiec@interia.pl

lub na adres pocztowy: Młodzieżowy Dom Kultury im St. Wyspiańskiego,

ul Grunwaldzka 5, 59-700 Bolesławiec do 15 marca 2014 r.

Informację o ogłoszeniu wyników oraz inne szczegóły zamieścimy na stronie internetowej MDK pod koniec marca.

Mamy nadzieję, że nasza propozycja wspólnej literackiej zabawy spodoba się Państwu, a wiosna przyniesie nam wszystkim inspirację i pozwoli rozwinąć skrzydła.

Kategorie:
konkursy · polecamy
http://www.mdkboleslawiec.pl

Młodzieżowy Dom Kultury imienia Stanisława Wyspiańskiego w Bolesławcu wprowadzając swoich wychowanków w świat kultury realizuje myśl pedagogiczną, że wychowanie poprzez sztukę jest wychowaniem dla przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish