Mar 5, 2014
1207 Wyświetleń
0 0

Zimowy Obóz Piłkarski Football Academy w Karpaczu

Napisany przez

W sobotę 1 marca zakończył się Zimowy Obóz Piłkarski w Karpaczu organizowany przez Football Academy Bolesławiec i Football Academy Lwówek Śląski.

22 chłopców w wieku od 7 do 12 lat z obu ośrodków  spędziło siedem pełnych dni obozowych, które okazały się lekcją życia, organizacji i samodzielności. W czasie pobytu przeprowadzono dziewięć jednostek treningowych w nowoczesnej hali sportowej, były też zajęcia teoretyczne i integracyjne wycieczki i wizyty w Parku Wodnym Tropikana.

– Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim zawodnikom za zaangażowanie na treningach, podporządkowanie się regulaminowi obozowemu, wspaniałą atmosferę i niezapomniane chwile – mówi manager Football Academy, Damian Sawczak. – Rodzicom dziękujemy za zaufanie i zgłoszenie dzieci do wyjazdu. Mamy nadzieję, że wspólnie spędzony czas będzie miło wspominany, a nowe przyjaźnie i znajomości przetrwają wiele pięknych piłkarskich chwil.

Zdjęcia z obozu można obejrzeć TUTAJ.

Kategorie:
sport
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pl_PLPolish
Przeczytaj poprzedni wpis:
Losy Żołnierzy Wyklętych w Bolesławcu

Historyk doktor Edmund Maliński na naszą prośbę zgodził się na publikację na bobrzanach swojego referatu wygłoszonego na uroczystości w Centrum...

Zamknij