mar 6, 2014
1268 Wyświetleń
0 0

Cztery włamania 22-latka

Napisany przez

Policjanci z Nowogrodźca zatrzymali mężczyznę, który jest podejrzany o dokonanie 4 włamań w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Za kradzież z włamaniem grozić mu może kara pozbawienia wolności do 10 lat.

Policjanci z Komisariatu Policji w Nowogrodźcu w wyniku działań operacyjnych ustalili i zatrzymali sprawcę włamania do budynku mieszkalnego, które miało miejsce z 24 na 25 stycznia 2014r. Złodziej ukradł m. in. telewizor i piec grzewczy. Straty wyceniono na 1840 złotych.
W toku prowadzonych czynności policjanci udowodnili 22-letniemu mieszkańcowi gminy Nowogrodziec kolejne 3 kradzieże z włamaniem, które miały miejsce w ciągu ostatnich 12 miesięcy na terenie gminy Nowogrodziec. Zatrzymany przyznał się do popełnienia 4 włamań do pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych. 22-latek wyjaśnił, że jego łupem padły silniki elektryczne, elektronarzędzia oraz kable miedziane. Łącznie mieszkaniec gminy Nowogrodziec dokonał kradzieży przedmiotów o łącznej wartości prawie 4 tyś. złotych.

Policjantom w wyniku przeprowadzonych przeszukań udało odzyskać się telewizor, który zostanie przekazany prawowitemu właścicielowi. Obecnie trawją czynności zmierzające do odnalezienia kolejnych przedmiotów.

Za kradzież z włamaniem grozi mu kara pozbawienia wolności do 10 lat.

Informacja: KPP Bolesławiec

Tagi artykułu:
· ·
Kategorie:
news
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish