mar 21, 2014
2636 Wyświetleń
7 0

Radny Kasprzyk szuka miejsca na liście?

Napisany przez

Radny rady miasta Wojciech Kasprzyk pojawił się na walnym zebraniu stowarzyszenia Ziemia Bolesławiecka. Przypomnijmy, że do rady dostał się cztery lata temu z listy Platformy Obywatelskiej. Potem wypisał się z klubu radnych PO w radzie miasta i z samej Platformy (więcej na ten temat w tekście „Ile jest warty honor radnego?„).

W międzyczasie w jego zachowaniach na sesji rady miasta było widać coraz większą zbieżność zachowań z radnymi rządzącego w mieście Forum Samorządowego Piotra Romana. Jakoś tak w czasie sprawowania mandatu radnego dostał pracę w miejskiej spółce Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej. O losach tej spółki zresztą współdecyduje jako radny rady miasta.

Pojawienie się Kasprzyka na spotkaniu Ziemi Bolesławieckiej, która kompletuje listy swoich kandydatów w nadchodzących wyborach, sugeruje, że prawdziwe mogą być plotki mówiące, iż komitet Piotra Romana podchodzi bez entuzjazmu do wystawienia Kasprzyka na swojej liście wyborczej.

Stąd też pomysł na dymek, w którym wykorzystaliśmy zdjęcie autorstwa Adriana Kowalskiego dokumentujące obecność radnego na walnym zebraniu Ziemi Bolesławieckiej.

Kategorie:
dymki
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Komentarze do Radny Kasprzyk szuka miejsca na liście?

    Dodaj komentarz

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

    Bobrzanie.pl
    pl_PLPolish