Kwi 28, 2014
1184 Wyświetleń
0 0

Ruszyła INTERMARCHE FOOTBALL ACADEMY REGIONAL LEAGUE

Napisany przez

W sobotę i niedzielę w Bolesławcu rozegrano pierwszą turę INTERMARCHE FOOTBALL ACADEMY REGIONAL LEAGUE.

To liga w skład której wchodzą oddziały Football Academy Bolesławiec, Legnica, Lwówek Śląski i Chojnów w czterech kategoriach wiekowych: rocznik 2006-07, rocznik 2005-06, rocznik 2003-04, rocznik 2001-02.

W sobotę i niedzielę w Bolesławcu na Orliku przy ul. Jana Pawła rozegrano pierwszą turę INTERMARCHE FOOTBALL ACADEMY REGIONAL LEAGUE.

To liga w skład której wchodzą oddziały Football Academy Bolesławiec, Legnica, Lwówek Śląski i Chojnów w czterech kategoriach wiekowych: rocznik 2006-07, rocznik 2005-06, rocznik 2003-04, rocznik 2001-02.

Projekt ligi INTERMARCHE Football Academy Regional Leauge jest dowodem na to jak mocne przesłanie niesie za sobą akademia. Jednym z głównych celów jest regularne rozgrywanie spotkań już od najmłodszych lat. Pomoże to w jeszcze szybszym podnoszeniu umiejętności młodych graczy. Każdy z młodych zawodników otrzymuje dzięki temu szansę na grę i możliwość wspólnej radości ze strzelanych bramek oraz co najważniejsze – żaden z nich nie będzie poddawany presji wyniku.

Liga rozgrywana jest w formie turniejowej w każdym z czterech miast. W lidze grać będzie blisko 200 zawodników.

IMG_9812

Więcej zdjęć można obejrzeć TUTAJ oraz na facebookowym profilu Football Academy Bolesławiec gdzie znajdą się także wyniki meczów i poszczególnych drużyn.

Kategorie:
sport
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 10 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

pl_PLPolish
Przeczytaj poprzedni wpis:
Bolesławiecka Szkoła Filmowa – GIMNAZJUM DLA CIEBIE!

07:00. Dzwoni budzik. Wstajesz, jesz śniadanie, myjesz zęby, wychodzisz do szkoły. Nie przypominasz jednak zwykłego nastolatka. Uśmiechasz się, idziesz wyprostowany,...

Zamknij