maj 4, 2014
2747 Wyświetleń
6 0

Żeglarskie półkolonie w Bolesławcu 

Napisany przez

W tym sezonie po raz kolejny przygotowujemy ofertę dla dzieci między 8 a 12 rokiem życia, które nie wyjeżdżają z domu, a chcą aktywnie spędzić czas. Nasze półkolonie to wspaniały początek przygody z żeglarstwem. Codziennie świetna zabawa na świeżym powietrzu

W tym sezonie po raz kolejny przygotowujemy ofertę dla dzieci między 8 a 12 rokiem życia, które nie wyjeżdżają z domu, a chcą aktywnie spędzić czas. Nasze półkolonie to wspaniały początek przygody z żeglarstwem. Codziennie świetna zabawa na świeżym powietrzu.

DSCN2833

Celem półkolonii jest nauka żeglowania na łodziach klasy Optymist. Optymisty to najbardziej popularna klasa jachtów na świecie, są to żaglówki bardzo bezpieczne, a wszystkie zajęcia na wodzie odbywają się w kamizelkach ratunkowych. Dla żeglujących łódek osłonę asekuracyjną stanowi motorówka z wykwalifikowanym trenerem-instruktorem.

Nasz program szkolenia stworzony został o wcześniejsze doświadczenia pracy z dziećmi i szkolenia żeglarskie. Dzieci oprócz nauki żeglowania poznają zwyczaje i ceremoniał morski, zasady bezpiecznego wypoczynku nad wodą oraz uczą się posługiwania sprzętem ratunkowym.

DSCN2642

Kadrę stanowią Instruktorzy żeglarstwa, ratownicy, nauczyciele.

Zajęcia odbywają się w bazie Yacht Clubu Bolesławiec nad zbiornikiem Krępnica.

W programie przewidziane są, zajęcia rekreacyjne i plastyczne. Uczestnicy: dzieci od 8 do 12 roku życia. Zapewniamy wyżywienie. Wymagana umiejętność pływania, nie wymagamy doświadczenia żeglarskiego.

Zapraszamy! 

DSCN2668

Liczba miejsc ograniczona. 

Na turnus 1 zostało tylko 6 wolnych miejsc.

Zapraszamy na turnus 2 !!!

Jesteśmy na Facebook`u – Sail Swim 

Szczegóły oferty Półkolonie żeglarskie oraz innych naszych propozycji dla dzieci znajdziecie TUTAJ
Kontakt:

Jakub Jakubowski

698 228 671 [email protected]

Obejrzyj film z naszej zeszłorocznej półkolonii:

https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish