maj 6, 2014
1754 Wyświetleń
7 0

Film o bolesławieckich badaniach nad Nanowodą Nantes

Napisany przez

W Nanolaboratory Nantes w Bolesławcu oraz w firmie Stomadent od kilku lat prowadzone są badania nad nanotechnologią. Jednym z efektów tych badań jest nazwana Nanowodą woda o zmienionej strukturze. Porządkowanie struktury wody dzięki poddaniu jej obróbce w reaktorze niskotemperaturowej plazmy nadaje wodzie właściwości spotykane w naturze, ale niespotykane w zwykłej wodzie, z ktorej korzystamy na co dzień.

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentujące wyniki badań nad Nanowodą.

W Nanolaboratory Nantes w Bolesławcu oraz w firmie Stomadent od kilku lat prowadzone są badania nad nanotechnologią. Jednym z efektów tych badań jest nazwana Nanowodą woda o zmienionej strukturze. Porządkowanie struktury wody dzięki poddaniu jej obróbce w reaktorze niskotemperaturowej plazmy nadaje wodzie właściwości spotykane w naturze, ale niespotykane w zwykłej wodzie, z ktorej korzystamy na co dzień.

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego wyniki badań nad Nanowodą.

 

Tagi artykułu:
· · · ·
Kategorie:
wideo
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish