Maj 21, 2014
1947 Wyświetleń
0 0

O czym milczy ministrant Zdrojewski?

Napisany przez

Według relacji bolesławieckich mediów i nie tylko Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego i jednocześnie kandydat PO do Parlamentu Europejskiego (nie wiadomo do końca czy wycieczkę do Bolesławca podatnicy sponsorowali przez budżet ministerstwa czy przez dotacje dla partii politycznych) bardzo oryginalnie spędził kawałek popołudnia w Bolesławcu.

Według relacji bolesławieckich mediów (i nie tylko) Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego a jednocześnie kandydat PO do Parlamentu Europejskiego (nie wiadomo do końca czy wycieczkę do Bolesławca podatnicy sponsorowali przez budżet ministerstwa czy przez dotacje dla partii politycznych) bardzo ciekawie spędził kawałek popołudnia w Bolesławcu.

Spóźnił się godzinę. Można to oczywiście potraktować jako symbol stosunku do czekających na niego ludzi, ale nie bądźmy złośliwi. Podobno zaczął wizytę od obiadu na parafii i postanowił się potem nie odzywać do zebranych w Rynku bolesławian, choć gościł na imprezie wyborczej, na której mógł pomóc lokalnemu kandydatowi Cezariuszowi Rudykowi lub też zyskać sympatię kilku osób przydatną w niedzielnych wyborach do Parlamentu Europejskiego. Ale pan minister/kandydat był ponad.

Całkiem ładnie podsumował jego stosunek do bolesławian portal Bolec.info pytając na konferencji prasowej z ministrem o to, dlaczego były starosta bolesławiecki i obecny marszałek dolnośląski (Cezary Przybylski) zgolił wąsy. Współczuć możemy jedynie sztabowi Rudyka, który zapewne nieco się przy organizacji imprezy napocił a został przez ministra(nta)… olany. Nie sądzimy jednak aby pytanie Bolec.info ministr(ant)owi jego faux pas uświadomiło.

Fotę ukradliśmy Bolec.info

Kategorie:
dymki
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Komentarze do O czym milczy ministrant Zdrojewski?

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  The maximum upload file size: 10 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

  pl_PLPolish
  Przeczytaj poprzedni wpis:
  Stany Bobru i Kwisy na bieżąco na bobrzanach!

  Dla podtapianych, wędkarzy, kajakarzy, pontoniarzy, turystów i dla każdego, kogo ciekawi poziom wody w Bobrze i Kwisie. Od teraz na...

  Zamknij