Sie 21, 2014
1028 Wyświetleń
0 0

Katarzyna i Marcin wezmą ślub Glinoludów – zaręczyli się rok temu na Gliniadzie

Napisany przez

Tak wyglądały zeszłoroczne zaręczyny Glinoludów. Podczas Gliniady 2013 Katarzyna nie wiedziała, że będzie to dla niej dzień szczególny. Właściwie nie wiedział tego nikt poza jej ukochanym Marcinem. – Wszyscy wiedzieli oprócz mnie – mówi Kasia.

Tak wyglądały zeszłoroczne zaręczyny Glinoludów. Podczas Gliniady 2013 Katarzyna nie wiedziała, że będzie to dla niej dzień szczególny. Właściwie nie wiedział tego nikt poza jej ukochanym Marcinem. – Wszyscy wiedzieli oprócz mnie – mówi Kasia.

– Marcin przyszedł do mnie, żebym się przebrała za Glinoluda. Wszyscy strasznie mnie namawiali żebym się pomalowała a ja nie wiedziałam dlaczego – opowiada Katarzyna. – Kiedy Marcin wyszedł na scenę to jescze nie wiedziałam o co chodiz, kiedy Tomek prowadzący gliniadę powiedział że Marcin jest tam jeszcze po coś innego, zaczęło mi coś świtać. Gdy Marcin poprosił mnie na scenę, najpierw się schowałam a potem doszłam do wniosku, że nie będę mu tego robić (śmiech) i wyszłam. Nie miałam wątpliwości czy powiedzieć TAK.

– Kiedyś myśleliśmy, żeby wziąć ślub Glinoludów, ale nie byliśmy pewni – mówi Marcin. – Ale przez te zaręczyny tak się potoczyło. I jest dobrze, cieszę się, że weźmiemy ślub na Gliniadzie.

Kasia jest bolesławianką, Marcin pochodzi z Pabianic. Mieszkają niedaleko Birmingham w Anglii, gdzie już reklamują Gliniadę. Są ze sobą ze sobą już sześć, poznali się w autobusie miejskim W Anglii. Mają czteroletnią córkę, Lily.

Ślub wezmą w sobotę, 23 sierpnia o 14.30 na schodach Banku Zachodniego przy ulicy Bankowej.

 

Kliknij TUTAJ i zobacz pełny program Gliniady 2013.

Zdjęcia:  Zbigniew Warężak/Big Zbig Studio

 

Kategorie:
wideo
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pl_PLPolish
Przeczytaj poprzedni wpis:
Ice Bucket Challenge w Bolesławcu :)

Sympatyczna i pożyteczna zabawa "Ice Bucket Challenge" dociera do Bolesławca! :) Co zamierzam zrobić? Zapraszam do obejrzenia filmiku na mojej...

Zamknij