wrz 9, 2014
1736 Wyświetleń
0 0

Wybierz najlepsze zdjęcie z Gliniady! – konkurs 2014

Napisany przez

246 fotografii 56 autorów – to plon tegorocznego konkursu na najlepsze zdjęcia z Gliniady. Każdy posiadacz konta na Facebooku może decydować o tym, która fotografia w tegorocznym konkursie otrzyma nagrodę publiczności wynoszącą 500 zł.

246 fotografii 56 autorów – to plon tegorocznego konkursu na najlepsze zdjęcia z Gliniady. Każdy posiadacz konta na Facebooku może decydować o tym, która fotografia w tegorocznym konkursie otrzyma nagrodę publiczności wynoszącą 500 zł.

Od dziś do 22 września do północy możecie lajkować te zdjęcia które Wam się najbardziej podobają. Laureata (lub laureatkę) nagrody głównej (szklany aparat Borowski Studio plus 700 zł) wyłoni jury.

Jury tworzą: Stanisław Borowski, Dariusz Miliński, Bogdan Nowak, Marcin Oliva-Soto i Cezary Przybylski. Werdykt jury poznacie w październiku.

KLIKNIJ TUTAJ I WYBIERZ LAJKIEM NAJLEPSZĄ FOTĘ Z GLINIADY

Kategorie:
konkursy · polecamy
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish