wrz 12, 2014
1437 Wyświetleń
0 0

Medale Mistrzostw Polski Młodzików

Napisany przez

Ten rok należy do najbardziej udanych w historii, młodej pracowni brydża sportowego, która od pięciu lat istnieje w placówce Młodzieżowego Domu Kultury im. Stanisława Wyspiańskiego.

Tegoroczne sukcesy podopiecznych MDK (Wygranie rozgrywek Kadry Polski (Jakub i Patryk Patreuha, złoty medal Mistrzostw Polski Juniorów (Norman Lippik), 3 miejsce w Mistrzostwach Dolnego Śląska Młodzieży Szkolnej, brązowy medal Drużynowych Mistrzostw Polski (J. i P. Patreuha), wreszcie złoty medal Drużynowych Mistrzostw Świata! (J. i P. Patreuha). W ubiegły weekend okazało się, że to nie koniec sukcesów naszej młodzieży! W IV Mistrzostwach Polski Młodzików para bliźniaków dołożyła do tej imponującej kolekcji następne tytuły. Patryk i Jakub sięgnęli po tytuły Mistrzów i Wicemistrzów Polski w dwóch konkurencjach. Były to turnieje par i turniej drużynowy. Te niezwykłe sukcesy naszych brydżystów plasują powiatowy eMDeK, jako jedno z najistotniejszych miejsc szkolenia brydżowej młodzieży w kraju.

Kategorie:
news
http://www.mdkboleslawiec.pl

Młodzieżowy Dom Kultury imienia Stanisława Wyspiańskiego w Bolesławcu wprowadzając swoich wychowanków w świat kultury realizuje myśl pedagogiczną, że wychowanie poprzez sztukę jest wychowaniem dla przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish