wrz 18, 2014
1696 Wyświetleń
7 0

Bardzo mi miło

Napisany przez

Na dwa miesiące przed wyborami (16 listopada 2014 roku!) ponad sto osób zadeklarowało publicznie poparcie dla mojej kandydatury na radnego Rady Powiatu.

Na dwa miesiące przed wyborami (16 listopada 2014 roku!) ponad sto osób zadeklarowało publicznie poparcie dla mojej kandydatury na radnego Rady Powiatu. Głosuję na Łętowskiego w wyborach do Rady Powiatu to tak zwane wydarzenie na portalu Facebook. Każdy kto się do niego przyłącza ma gwarancję, że otrzyma informacje na mój temat, nowości z kampanii i że Facebook przypomni o tym, aby 16 listopada zagłosować nie tylko wirtualnie.

Ja traktuję to jednak jako formę publicznej deklaracji i pokaz odwagi osobistej w prezentacji własnych poglądów tych, którzy mnie popierają. Jest mi bardzo miło za każdym razem gdy ktoś do „wydarzenia” się przyłącza. Mam świadomość, że wśród popierających mnie są ludzie, którzy nie będą mogli zagłosować w Bolesławcu, mam świadomość, że nie wszyscy z Bolesławca mogą dotrzeć do lokali wyborczych, ale mimo to dziękuję i… proszę o jeszcze.

O jeszcze, czyli o zapraszanie znajomych, o aktywność i o trzymanie kciuków. O jeszcze, czyli o wybranie się 16 listopada do swojego lokalu wyborczego i oddanie głosu. Jeśli nie wiecie, gdzie jest Wasz lokal wyborczy to znajdziecie go TUTAJ.

Kategorie:
Łętowski
https://bobrzanie.pl/kategoria/blogi/letowski/

Fotograf (bernardletowski.pl), bloger, lekko emerytowany dziennikarz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish