Wrz 19, 2014
1760 Wyświetleń
0 0

15 pań uczestniczyło warsztatach “Kobiece o Fotografii Rozmowy “

Napisany przez

29 sierpnia zakończyły się warsztaty fotograficzce dla “Kobiece o Fotografii Rozmowy“. Zajęcia odbywały się na terenie Młodzieżowego Domu Kultury w Bolesławcu a prowadziła je Barbara Krupa (na zdjęciu).

29 sierpnia zakończyły się warsztaty fotograficzce dla “Kobiece o Fotografii Rozmowy“. Zajęcia odbywały się na terenie Młodzieżowego Domu Kultury w Bolesławcu a prowadziła je Barbara Krupa (na zdjęciu). W warsztatach uczestniczyło 15 pań o poznały m.in. podstawowe pojęcia fotograficzne, możliwości i obsługę aparatu, dowiedziały się też jak właściwie kadrować zdjęcia, jak unikać poruszonych i nieostrych zdjęć oraz jak fotografować w naturalnym świetle.

Oprócz części teoretycznej każda z uczestniczek miała możliwość praktycznego wykorzystania poznanych zasad oraz zasięgnięcia konsultacji.

Uczestniczki wraz z prowadząca dziękują MDK za udostępnienie terenu i sali.

Barbara Krupa

Fotografie: Krzysztof Łukasiewicz 

 

Tagi artykułu:
· · · ·
Kategorie:
news
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 10 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

pl_PLPolish
Przeczytaj poprzedni wpis:
Recital sióstr Matkowskich w Teatrze Starym

Młodzieżowy Dom Kultury im. Stanisława Wyspiańskiego w Bolesławcu zaprasza na spektakl muzyczno-taneczny „Romanse w Cieniu Skrzypiec”. Projekt realizowany jest na...

Zamknij