Paź 19, 2014
1848 Wyświetleń
0 0

Tomek Wachnowski w Tylko Muzyka Must be the music – 3 razy TAK!

Napisany przez

Dziś w w show Polsatu Tylko muzyka Must be the music wystąpił bolesławianin, Tomek Wachnowski. – – Zapraszam do obejrzenia i ocenienia mojego występu, trzymajcie za mnie kciuki – mówił przed programem specjalnie dla portalu Bobrzanie.pl Tomek Wachnowski.

Dziś w show Polsatu Tylko muzyka Must be the music wystąpił bolesławianin, Tomek Wachnowski. – Zapraszam do obejrzenia i ocenienia mojego występu, trzymajcie za mnie kciuki – mówił przed programem specjalnie dla portalu Bobrzanie.pl Tomek Wachnowski.

Muzyk, który przed występem podkreślił, że jest z Bolesławca, zaśpiewał efektownie własną kompozycję “Gdybym mógł” i otrzymał trzy TAK. Poparli go Elżbieta Zapendowska, Adam Sztaba i Piotr Rogucki. Jedynie Kora stwierdziła, że występ jej się nie podobał. Program był nagrywany w czerwcu.

– Oglądać siebie w telewizji to trudna rzecz, ale jestem zadowolony nie tylko z siebie… chciałem coś zrobić w tym moim roku jubileuszowym –  mówi Wachnowski. – Coś takiego, żebym nie żałował, że tego nie zrobiłem.

Na Tomka możecie głosować TUTAJ już od godziny 22. W aplikacji do głosowania możecie również obejrzeć występ Tomka.

Artysta występuje na scenie już od 30 lat, obchodzi właśnie jubileusz swojej pracy artystycznej. Wachnowski to autor wielkiego przeboju “Śniegowice”, wykonawca słynnej piosenki do filmu “Asterix” oraz hymnu Gliniady “Wszyscy jesteśmy z tej samej gliny”.

Foto: Tylko muzyka Must be the music

 

 

Kategorie:
news
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Komentarze do Tomek Wachnowski w Tylko Muzyka Must be the music – 3 razy TAK!

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  The maximum upload file size: 10 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

  pl_PLPolish
  Przeczytaj poprzedni wpis:
  Polityka i życie wsi czyli gospodarze w powiecie

  Czytelnik nadesłał nam ciekawostkę. Otóż na Facebooku jest profil internetowy, który nazywa się tak samo jak jeden z komitetów wyborczych...

  Zamknij