paź 23, 2014
1883 Wyświetleń
0 0

Wybory Fair Play – piłkarski turniej charytatywny!

Napisany przez

Wybory Fair Play – to turniej piłkarski, w którym walczyć będą ze sobą komitety wyborcze startujące na ziemi bolesławieckiej w wyborach samorządowych 16 listopada 2014 roku. W trakcie turnieju prowadzona będzie kwesta na rzecz 9-letniej Kasi Hanusewicz podopiecznej Stowarzyszenia Ziemia Bolesławiecka, która ma marzenie: „Chcę chodzić i pójść na lody”.

Wybory Fair Play – to turniej piłkarski, w którym walczyć będą ze sobą komitety wyborcze startujące na ziemi bolesławieckiej w wyborach samorządowych 16 listopada 2014 roku. W trakcie turnieju prowadzona będzie kwesta na rzecz 9-letniej Kasi Hanusewicz (na zdjęciu) podopiecznej Stowarzyszenia Ziemia Bolesławiecka, która ma marzenie: „Chcę chodzić i pójść na lody”.

Kasia cierpi na dziecięce porażenie mózgowe i jest systematycznie rehabilitowana, co znacznie obciąża domowy budżet rodziny. Zebrane pieniądze z pewnością pomogą jej w postawieniu pierwszych, samodzielnych kroków.

Turniej zostanie rozegrany w sobotę 8 listopada 2014r. w godz. 10.00 – 14.00 w sali I Liceum Ogólnokształcącego. Na zaproszenie Stowarzyszenia odpowiedziały wszystkie komitety wyborcze i być może wszystkie wystawią swoje reprezentacje. Zagrają w piłkę halową, sześcioosobowymi zespołami, w każdym zespole na parkiecie musi znajdować się w czasie trwania każdego meczu przynajmniej jedna kobieta. Grać mogą jedynie zgłoszeni do wyborów kandydaci oraz pełnomocnicy komitetów wyborczych.

Więcej szczegółów znajdziecie na stronie wydarzenia, czyli TUTAJ.

https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish