lis 12, 2014
2171 Wyświetleń
0 0

Chłopcy z Zebrzydowej wyprowadzą na murawę Reprezentację Polski

Napisany przez

18 listopada na stadionie miejskim we Wrocławiu w meczu towarzyskim zmierzą się reprezentacje Polski i Szwajcarii. Młodzi piłkarze Sparty Zebrzydowa będą wyprowadzać na murawę stadionu drużynę Adama Nawałki.

18 listopada na stadionie miejskim we Wrocławiu w meczu towarzyskim zmierzą się reprezentacje Polski i Szwajcarii. Młodzi piłkarze Sparty Zebrzydowa będą wyprowadzać na murawę stadionu drużynę Adama Nawałki.

Dostaliśmy potwierdzenie z PZPN, że zawodników na murawę wyprowadzą chłopcy trenujący w Sparcie Zebrzydowa, oraz zawodniczki Żeńskiej Akademii Piłkarskiej „Sukces” z Gminy Oleśnica. To ogromne wyróżnienie dla naszego klubu, dla naszych chłopców! Staraliśmy się o to od ponad dwóch lat – mówi członek zarządu klubu z Zebrzydowej, Dariusz Zdunek. – Przy okazji każdego meczu reprezentacji składaliśmy wnioski, pisaliśmy prośby, ale chętnych zawsze jest tak dużo, że trudno było wierzyć, że się kiedyś uda. Na szczęście dzięki osobistemu wsparciu Prezesa Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej – Pana Andrzeja Padewskiego spełnią się marzenia naszych podopiecznych. 18 listopada chłopcy trenujący na co dzień w drużynach Orlików i Trampkarzy Sparty Zebrzydowa będą mieli okazję wyjść na murawę i zaśpiewać Hymn razem ze Szczęsnym, Lewandowskim i spółką.

Sparta otrzymała także 24 darmowe wejściówki na mecz. Piłkarzy na murawę wyprowadzać będzie 11 chłopców mających od 125 do  134 cm wzrostu a pozostali chłopcy wyróżnieni przez trenerów za frekwencję i zaangażowanie na treningach zasiądą z opiekunami na trybunach.

Kategorie:
sport
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish