lis 26, 2014
1991 Wyświetleń
0 0

Mikołajki w Klinice La Perla Bolesławiec

Napisany przez

La Perla to sieć znanych i cenionych przez klientów klinik. Posiada najbogatszą w Polsce ofertę zabiegów z zakresu szeroko pojętej troski o zdrowie i urodę . Zatrudnia najlepszych specjalistów w dziedzinie odmładzania, odchudzania i redukcji problemów estetycznych przy pomocy najnowocześniejszych technologii. Swoje placówki posiada w Warszawie, Krakowie, Zakopanem, a teraz także w Bolesławcu, w Salonie & Spa Nantes.

La Perla to sieć znanych i cenionych przez klientów klinik. Posiada najbogatszą w Polsce ofertę zabiegów z zakresu szeroko pojętej troski o zdrowie i urodę . Zatrudnia najlepszych specjalistów w dziedzinie odmładzania, odchudzania i redukcji problemów estetycznych przy pomocy najnowocześniejszych technologii. Swoje placówki posiada w Warszawie, Krakowie, Zakopanem, a teraz także w Bolesławcu, w Salonie & Spa Nantes.

W swojej  nowej placówce w Bolesławcu La Perla posiada między innymi technologie do walki z cellulitem i luźną skórą zarówno twarzy jak i ciała (Icoone), laser frakcyjny o szerokim zastosowaniu (Perfectus), czy urządzenie do modelowania i ujędrniania ciała, oraz odmłodzenia twarzy – Liporadiologia.

Z okazji zbliżających się Mikołajek Klinika La Perla przygotowała dla swoich klientów specjalną świąteczną ofertę. W dniach 5-8.12.2014 będzie można skorzystać z wyjątkowej oferty – 25% na wszystkie zabiegi z szerokiej oferty kliniki! Co ważne zakupione w tych dniach usługi można wykonać w innym terminie oraz zakupić je w formie karty prezentowej dla bliskiej osoby. Ponadto przez te 4 dni Klinika La Perla zaprasza na darmowe konsultacje z najlepszymi specjalistami kosmetologii. Dodatkową atrakcją będzie loteria wizytówkowa, podczas której będzie można wygrać atrakcyjne nagrody m.in. weekend w SPA , vouchery na zabiegi oraz nagrody rzeczowe. Zapraszamy wszystkich, którzy pragną w atmosferze relaksu i luksusu poddać się zabiegom wykonywanym przez najlepszych specjalistów w kraju!

Wszelkie szczegóły dotyczące promocji znajdują się na naszej stronie internetowej www.klinikalaperla.pl/mikolajki oraz pod nr infolinii 784 066 278. Zapraszamy!

https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish