gru 11, 2014
1421 Wyświetleń
0 0

Okradł pracodawcę

Napisany przez

Policjanci z Bolesławca w jednym z komisów znaleźli frezarkę pochodzącą z przestępstwa. Okazało się, że ukradł ją 37-letni mieszkaniec powiatu złotoryjskiego. Zatrzymany mężczyzna przyznał się do kradzieży sprzętu z firmy meblowej, której był pracownikiem.

Policjanci z Bolesławca w jednym z komisów znaleźli frezarkę pochodzącą z przestępstwa. Okazało się, że ukradł ją 37-letni mieszkaniec powiatu złotoryjskiego. Zatrzymany mężczyzna przyznał się do kradzieży sprzętu z firmy meblowej, której był pracownikiem.

Wartość odzyskanej maszyny to ok. 2 tysiące złotych. Ponadto policjanci ustali, że 37-latek w tym samym lombardzie zastawił jeszcze aparat fotograficzny, który również pochodził z kradzieży. Mężczyzna był wcześniej karany za przestępstwa przeciwko mieniu. Za kradzież grozi do 5 lat pozbawienia wolności. W wyniku sprawdzenia wszystkich przedmiotów zastawionych w kontrolowanym lombardzie policjanci ujawnili jeszcze trzy inne przedmioty pochodzące z przestępstw, które miały miejsce na terenie Krakowa, Lwówka Śląskiego i Bolesławca.

Informacja: KPP w Bolesławcu 

Tagi artykułu:
· · ·
Kategorie:
news
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish