sty 28, 2015
2124 Wyświetleń
0 0

Kwaśniewski i Żądło, czyli co dalej bolesławieckimi z Warsztatami Terapii Zajęciowej

Napisany przez

W programie Telewizji Łużyce o dalszej działalności Warsztatów Terapii Zajęciowej i o tym kto i dlaczego będzie je prowadził rozmawiają Arkadiusz Żądło, prezes Stowarzyszenia Rodziców Dzieci i Młodzieży Specjalnej Troski w Bolesławcu starosta bolesławiecki, Dariusz Kwaśniewski.

W programie Telewizji Łużyce o dalszej działalności Warsztatów Terapii Zajęciowej i o tym kto i dlaczego będzie je prowadził rozmawiają Arkadiusz Żądło, prezes Stowarzyszenia Rodziców Dzieci i Młodzieży Specjalnej Troski w Bolesławcu starosta bolesławiecki, Dariusz Kwaśniewski.

Ilona Parejko rozmawia ze swoimi gości starając się zweryfikować plotki na temat konfliktu wokół Warsztatów Terapii Zajęciowej, o którym niedawno informowało Polskie Radio Wrocław.

Stronę Telewizji Łużyce znajdziesz TUTAJ.

Kategorie:
news · wideo
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Komentarze do Kwaśniewski i Żądło, czyli co dalej bolesławieckimi z Warsztatami Terapii Zajęciowej

  • No i zagadał Kwaśniewski swoją złotoustą mową drugiego rozmówcę. Nie zaklinaj pan rzeczywistości. Tylko kultura prezesa spowodowała, że nie zrobiło się nieprzyjemnie. Sprawa dalej nie rozwiązana!

    wolar 28/01/2015 22:09 Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish