Sty 29, 2015
1721 Wyświetleń
0 0

Trwają warsztaty z Łagodzińskim

Napisany przez

27 stycznia 2015r. na deskach Teatru Starego w Bolesławcu rozpoczęły się warsztaty teatralne prowadzone przez aktora i reżysera – Macieja Łagodzińskiego.

27 stycznia 2015r. na deskach Teatru Starego w Bolesławcu rozpoczęły się warsztaty teatralne prowadzone przez aktora i reżysera – Macieja Łagodzińskiego.

Pan Maciej prowadząc warsztaty dzieli się swoją pasją, jaką jest praca z ciałem, głosem i emocjonalnością człowieka. Tego rodzaju warsztaty należą do rzadkości, gdyż jest to trudna, a zarazem ważna sfera osobowości człowieka.
W warsztatach uczestniczy 28 osób.
Warsztaty teatralne zakończą się pokazem, na który zapraszamy 30 stycznia o godz. 13:30.Wstęp bezpłatny.

O godz. 19:000 zapraszamy na spektakl „Przypadek obiektywny” w wykonaniu Macieja Łagodzińskiego i Alicji Pietruszki. Cena biletu wynosi 10 zł.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

foto: Aneta Ćwieluch

Kategorie:
news
http://www.mdkboleslawiec.pl

Młodzieżowy Dom Kultury imienia Stanisława Wyspiańskiego w Bolesławcu wprowadzając swoich wychowanków w świat kultury realizuje myśl pedagogiczną, że wychowanie poprzez sztukę jest wychowaniem dla przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 10 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

pl_PLPolish
Przeczytaj poprzedni wpis:
Kwaśniewski i Żądło, czyli co dalej bolesławieckimi z Warsztatami Terapii Zajęciowej

W programie Telewizji Łużyce o dalszej działalności Warsztatów Terapii Zajęciowej i o tym kto i dlaczego będzie je prowadził rozmawiają...

Zamknij