Mar 3, 2015
1617 Wyświetleń
0 0

„Między Nami reporterami” – reportaże z szalonych podróży

Napisany przez

„Między Nami reporterami” – to kolejna i ostatnia zarazem propozycja grupy „ Czytam, więc jestem”, czyli działających pod tym hasłem licealistów z I Liceum, którzy od kilku miesięcy intensywnie zajmują się promocją czytelnictwa i literatury. Tym razem tematem będą reportaże z szalonych podróży. Gośćmi spotkania będą: Małgorzata Szumska, Tomasz Grzywaczewski, Łukasz Wierzbicki oraz Robert Maciąg, który poprowadzi panel dyskusyjny.

„Między Nami reporterami” – to kolejna i ostatnia zarazem propozycja grupy „ Czytam, więc jestem”, czyli działających pod tym hasłem licealistów z I Liceum, którzy od kilku miesięcy intensywnie zajmują się promocją czytelnictwa i literatury.  Tym razem tematem będą reportaże z szalonych podróży. Gośćmi spotkania będą: Małgorzata Szumska, Tomasz Grzywaczewski, Łukasz Wierzbicki oraz Robert Maciąg, który poprowadzi panel dyskusyjny. 

W programie spotkania znajdzie się też miejsce na prezentację twórczości zaproszonych reportażystów, wysłuchanie inspirujących historii o genezie ich książek oraz możliwość otrzymania autografów. Ciekawie zapowiada się też panel dyskusyjny poświęcony tej formie pisarskiej, ale też „blaskom i cieniom” towarzyszącym powstawaniu reportaży.

Wszystkich ciekawych świata i literatury zapraszamy już w piątek (6 marca) o godzinie 17.00  do Centrum Integracji Kulturalnej. Wstęp wolny

 

Kategorie:
polecamy
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 10 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

pl_PLPolish
Przeczytaj poprzedni wpis:
Kolejny sukces Roksany Salwerowicz

M.in. Jan Peszek i Krzysztof Kuliński jako jurorzy będą oceniać młodą bolesławiankę na Ogólnopolskim Festiwalu Monodramu MOTYF w Tychach. Roksana...

Zamknij