mar 10, 2015
3082 Wyświetleń
0 0

Dolny Śląsk sponsoruje mieszkania we Wrocławiu (właściwie jedno) imigrantom z Raciborowic

Napisany przez

1700 zł – tyle miesięcznie płaci Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego za wynajęcie wrocławskiego mieszkania dla marszałka Cezarego Przybylskiego. Jak podejrzewamy jest to pierwszy etap programu ściągania do Wrocławia imigrantów z Raciborowic. Studenci, nie cieszcie się, są nikłe szanse, że program ten obejmie wszystkich mieszkańców gminy Warta Bolesławiecka albo całego powiatu.

Gdy jednak zapłacicie kolejny czynsz za wynajmowany we Wrocławiu pokój, za mieszkanie albo za akademik, niech nie trawi Was gorycz. Wy też możecie zapisać się do Platformy Obywatelskiej i liczyć na to, że ktoś zasponsoruje Wam mieszkanie we Wrocku. Albo chociaż da miejsca w jakichś dwóch czy trzech radach nadzorczych, jak panu marszałkowi. By żyło się lepiej.

Kategorie:
dymki
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Komentarze do Dolny Śląsk sponsoruje mieszkania we Wrocławiu (właściwie jedno) imigrantom z Raciborowic

 • Jak dla mnie Pan Marszałek chcąc być Marszałkiem wiedział, na co się decyduje i to jego zakichany problem, że jest z Raciborowic a mieszkać i pracować musi we Wrocławiu.
  Do jasnej cholery, niedługo może oddelegujemy z naszego cudownego Bunzlau parobka, który za niego pójdzie w te urzędzy wysiedzieć ustawowe 8 godzin?
  W dupach się poprzewracało co poniektórym. Mierny, ale wierny. Co by tu zrobić, aby się nie narobić, ale zarobić. W dodatku z dotacją z Państwowego woreczka. No tak, chłop ze wsi wyszedł, wieś z chłopa już nie. Zapraszamy na salony, za państwowe.

  mea 13/03/2015 11:53 Odpowiedz
 • Na najbliższą sesję rady powiatu:: za promocję powiatu na Dolnym Śląsku specjalną uchwałą stypendium dla Pana Marszałka w kwocie 2500 zł ( na media też mu dajcie), bo bida u Niego aż piszczy. Panie Kwaśniewski wstyd, że wcześniej Zarząd o tym nie pomyślał, dopiero teraz się dowiedzieliśmy jak bardzo to nieszczęśliwy były nasz Wielki Starosta!!!

  Kazik 10/03/2015 16:40 Odpowiedz
  • Kwaśniewski nie ma czasu na takie problemy – on zajęty jest dbaniem o własny stołek i reklamę samego siebie!

   nielubiekwacha 10/03/2015 23:16 Odpowiedz
 • Warto też sprawdzić od kogo wynajmuje. Czyli kto dostaje ciapę do łapy i jakie są ceny wynajmu podobnych mieszkań. Tu może być niespodzianka :)

  sublokator bez prawej nogi 10/03/2015 16:30 Odpowiedz
 • Tak was dyma cała PO, tylko czasem się o tym dowiadujecie.

  pacejnt 10/03/2015 13:09 Odpowiedz
 • Skandal, ciezko nawet komentowac takie zlodziejstwo w majestacie prawa. Mlodzi wyjezdzaja do duzych miast/ za granice bo ich nie stac na zycie i za wszystko placa sobie sami, a facet zarabiajacy kilkanascie tysiecy pobiera na mieszkanie dotacje z panstwa. SKANDAL w sektorze publicnzym takie rzeczy nie maja miejsca. I tylko sie dziwie 2 rzecozm : po pierwsze, ze ktos jeszcze na tych cwaniaków z peło glosuje, po drugie, ze lokalne media nie naglasniaja takiej sprawy. My chyba jestesmy najglupszym narodem na swiata, ze tak sie dajemy na kase je@#c bez wazeliny. Pora sie katapultowac do normalnego kraju, bo tu jest panstwo rodem z ksiazek Orwella.

  dsdsdsds 10/03/2015 12:20 Odpowiedz
 • Panie Marszałku na wynajm mieszkania za własne Pana nie stać. Tak dużo PO mówi o szansach dla młodych a garują za marne 1680 złoty brutto, to i na Pana mieszkanko by ich nie było stać. Daj Bóg jesienią PO pójdzie w odstawkę, I za Pana się też kiedyś wezmą. Wstyd. Może zrobi Pan spotkanie z mieszkańcami swojej gminy i Im to wyjaśni, a rad nadzorczych to chyba już ma Pan kilka, za chwilę oświadczenia majątkowe czas będzie złożyć, zmieści się Pan w rubrykach?

  Mirek H. 10/03/2015 11:36 Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish