Mar 10, 2015
2603 Wyświetleń
2 0

“Kuchenne rewolucje” w Bolesławcu

Napisany przez

Być może zła kelnerka Halka, która chciała pomóc lokalowi i reszcie zespołu pójdzie na odstrzał, bo to ona “psuła atmosferę”? A może Ulcia zostanie pierwszą kelnerką a jej mąż będzie mógł jeść w lokalu za pół ceny wczorajsze schabowe? Tylko nikt nie będzie wiedział za co w międzyczasie podwyżkę dostał rozwoziciel pizzy Jacek.

Scenariusz “Kuchennych rewolucji” a la Bolesławiec: Biedna i zagubiona szefowa Ewa, której nie rozumieją pracownicy chcący racjonalnych metod wynagradzania i zarządzania z głową. Zła kelnerka Halka, która się buntuje, bo ma swój lepszy pomysł na prowadzenie lokalu i dobra kelnerka Ulcia, żona kucharza Czesia, która szefową kocha i nawet ze łzami w oczach opowiada jak to ta zła Hela szefową obmawia i dołki kopie a tu przecież w knajpie wszyscy szczęśliwi i zadowoleni, taki raj nasz własny.

Zamiast Gessler do lokalu wpada pan Piotrek z Sanepidu, słucha, Ewa z Ulą wypłakują mu się w ramiona. Cały konflikt w lokalu rejestruje i interpretuje dla ludu zgodnie z linią Sanepidu portal trawienny Istolce.pl, który żyje z reklam lokalu i Sanepidu.

Czy będzie happy end? Będzie!

Być może zła kelnerka Halka, która chciała pomóc lokalowi i reszcie zespołu pójdzie na odstrzał, bo to ona “psuła atmosferę”? A może Ulcia zostanie pierwszą kelnerką a jej mąż będzie mógł jeść w lokalu za pół ceny wczorajsze schabowe? Tylko nikt nie będzie wiedział za co w międzyczasie podwyżkę dostał rozwoziciel pizzy Jacek.

Przerwa na reklamę.

Foto: Bolec.info

 

Kategorie:
dymki · Łętowski
https://bobrzanie.pl/kategoria/blogi/letowski/

Fotograf (bernardletowski.pl), bloger, lekko emerytowany dziennikarz.

Komentarze do “Kuchenne rewolucje” w Bolesławcu

 • Pani Łubudubu, proszę nie liczyć, że takim czymś podbije pani serce ratuszowych. Zostanie pani wyżuta i wypluta, bo kogoś trzeba będzie za tę zadymę rozliczyć.

  Tulipan 10/03/2015 18:31 Odpowiedz
 • świetne ujęcie tematu

  Kasik 10/03/2015 17:49 Odpowiedz
 • Mnie też nie jest. W d …mam głębokie przesłanie bijące z tego artykułu…

  rewaw 10/03/2015 12:39 Odpowiedz
  • Bo to, k…a, nie dla ciebie. Wejdź sobie na Pudelka!

   igor 10/03/2015 18:20 Odpowiedz
 • Że co? Nic nie kumam z tego artykułu m..

  rewaw 10/03/2015 10:01 Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 10 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

pl_PLPolish
Przeczytaj poprzedni wpis:
Jechał 210 km/h autostradą A18

Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu, podczas patrolowania autostrady A18, zatrzymali kierowcę BMW, który przekroczył dozwoloną prędkość...

Zamknij