mar 26, 2015
4934 Wyświetleń
0 0

Janusz Korwin-Mikke gościł w Bolesławcu, w Krzywej lądował Air Korwin One

Napisany przez

W niedzielę, 21 marca, do Bolesławca dotarł kandydat na prezydenta partii KORWiN. Po kilku otwartych spotkaniach z wyborcami w Lubinie, Głogowie, Legnicy, Jeleniej Górze w Bolesławcu spotkał się jedynie z działaczami i sympatykami partii wspierającymi kampanią.

W niedzielę, 21 marca, do Bolesławca dotarł kandydat na prezydenta partii KORWiN. Po kilku otwartych spotkaniach z wyborcami w Lubinie, Głogowie, Legnicy, Jeleniej Górze w Bolesławcu spotkał się jedynie z działaczami i sympatykami partii wspierającymi kampanią. 

Następnego dnia po spotkaniu po kandydata na lotnisku w Krzywej wylądował Air Korwin One, samolot wykorzystywany w kampanii, Janusz Korwin Mikke odleciał na kolejne spotkania żegnany przez działaczy okręgu jeleniogórskiego, m.in. przez Klaudię Witczak i Bogdana Nowaka.

IMG_1976

Spotkanie w Piwnicy Paryskiej w Bolesławcu

 

Kategorie:
news · wideo
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Komentarze do Janusz Korwin-Mikke gościł w Bolesławcu, w Krzywej lądował Air Korwin One

 • Nie wiem czy przyszłość Polski, ale przyszłość Partii Korwin w Bolesławcu na pewno tak.
  Mi się te działania podobają i są na pewno o wiele bardziej wyraziste niż działania innych członków partii. Pan Bogdan ma potencjał na lidera partii w dolnośląskim. Tak trzymać! Z postów u góry wynika także, że to głównie on zorganizował cały pobyt Janusza Korwina Mikkego w regionie.

  Artur Woźniak 28/04/2015 17:22 Odpowiedz
  • ARTUR: będziemy wybierać prezydenta Polski i to nie ja miałbym nim zostać, nie są to też wybory do sejmu ani do żadnego szczebla rad samorządowych, więc tutaj wszyscy Razem promujemy swojego kandydata, nie ma lidera, są głównie wolontariusze. Klaudia jest Prezesem okręgu i to ona jest przewodniczącą organizatorką KORWiN w okręgu. Co do Marketingu niektórym się podoba, niektórym nie, Ojciec Rydzyk prowadzi Kampanie w inny sposób, Komorowskiemu emerytki śpiewają 100 lat, a Duda śmiga na nartach ale w ważnych kwestiach zawsze woli się spytać o zdanie episkopatu.

   Kamil: Żadna sztuka ładnie wyglądać i nic nie robić, zawsze się komuś narazisz. Polska mentalność tłumu zabrania nam się wychylać lub robić coś więcej lub inaczej niż inni. Polityka to trochę jak Gliniada, jak się nie pomalujesz to niestety nie jesteś w grupie.

   Bogdan Nowak Jr. 29/04/2015 09:00 Odpowiedz
   • Panie Bogdanie zgadzam się całkowicie, obecny czas to kampania prezydencka i to jest dla członków partii teraz najważniejsze. Ale już teraz widać kto może być liderem w wyborach samorządowych i w wyborach do sejmu. Pan w przeciwieństwie do Pani Klaudii, właśnie nie tylko dobrze wygląda ale również działa zdecydowanie aktywniej i lepiej niż ona.
    I w w nadchodzących na jesień wyborach do sejmu na pewno to Pan powinien być na pierwszym miejscu na liście jeleniogórsko-legnickiej. Tak jak Pan powyżej napisał liczą się czyny, a nie ładny wygląd. Pani Klaudia też na pewno robi coś pozytywnego ale Pan jest zdecydowanie bardziej aktywny. I namówił Pan także już z tego co widać żonę do zaangażowania politycznego! :)
    PS. A od kiedy Pani Klaudia jest Prezesem i jak się go powołuje? Są jakieś wybory i czy jest to po prostu namaszczenie przez wodza Pana Korwina?

    Artur Woźniak 30/04/2015 08:16 Odpowiedz
   • Witam, mam nadzieję, że ten „korwinistyczny ruch”, mimo że czasami razi ekscentrycznym zachowaniem Prezesa, zmieni coś w naszym kraju. Obecne władze są już jak przejrzałe owoce – nic nowego nie wniosą – potrzeba nowej siły, nowego ducha! Mamy możliwość wybrać kogoś kto naprawdę postara się pracować nad naszą polityką! Dlatego zagłosuję za Korwinem! Mam równeż nadzieję, że regionalnie będę mieć okazję głosować za Panem Bogdanem Nowakiem – moim zdaniem to czarny koń tej parti i posiada ogromny potencjał, nie wspominając o wykształceniu! Pozdrawiam i do DZIEŁA!

    Przyszły Wyborca 30/04/2015 20:53 Odpowiedz
   • Widzę, że całe pokolenia Nowaków są przeciwko polskiej wierze katolickiej. Senior i junior po równo nie tolerują polskiego katolicyzmu. Jedno i drugie powinno być nadal w Palikociarni, a nie wychodzić poza jej obręb. Boguś nie dorastasz do pięt Klaudii Witczak. Najlepiej jakbyś wrócił z powrotem do Twojego Ruchu.

    Katolik 04/05/2015 09:04 Odpowiedz
 • Jak na razie to pani Klaudia zweryfikowała swoje poglądy w filmikach czy przemówieniach . Co do pana Bogdana jr. ,no to na razie jest na etapie sprawiedliwości społecznej:))) Ale bardzo dobrze że jest. Nie znam szerzej poglądów pana Bogdana ale wierzę ,że są ,po małej szlifierce prawidłowe.
  PS. Na dzień dzisiejszy trudno wymagać od „KORWIN-owców” konserwatywnego liberalizmu w 100%o ile można tak procentować (konserwatywny liberalizm)

  Daniel Dziedziczak 28/03/2015 12:11 Odpowiedz
 • Świetna relacja Bogdan! Korwin w Paryskiej? Nie widziałem nigdzie informacji ze JKM będzie w Bolesławcu? Czy planuje jeszcze wizytę w tym okręgu?

  Gąsu 27/03/2015 08:04 Odpowiedz
 • W końcu ktoś się wziął porządnie za robotę i widzimy tego efekty.
  Świetny pomysł z zaproszeniem Pana Janusza do naszego miasta. BRAWO BOGDAN!!!

  KOTEŁ 26/03/2015 22:43 Odpowiedz
  • Akurat, Pana Janusza do Boleslawca zaprosiła Pani Klaudia Witczak. Pan Bogdan jedynie zaoferował swój hotel. Nieładnie przypisywać jest sobie czyjeś zasługi.

   Korwin - Bolesławiec 27/03/2015 12:13 Odpowiedz
   • Z tego co widzę, przywiózł go Pan Bogdan, obwiózł po spotkaniach Pan Bogdan, nakarmił Pan Bogdan, przenocował Pan Bogdan, lotnisko załatwił Pan Bogdan, odwiózł Pan Bogdan…a kto formalnie podpisał się pod zaproszeniem to jest akurat mało ważne.
    Bierzcie z niego przykład… zamiast zazdrościć

    KOTEŁ 27/03/2015 18:22 Odpowiedz
    • Po Pani Witczak widać, że mimo wszystko ma większe predyspozycje do robienia politycznej kariery. Ma tupet i to minimum bezczelności potrzebne do zaistnienia, Bogdan nawet macicy nie ma!

     bolecnauta 27/03/2015 20:20 Odpowiedz
    • Nie wiem z kim mam przyjemność, aczkolwiek bardzo będzie mi miło, jeśli Pan się przedstawi. Możemy podyskutować na temat tego co zrobiłam ja, a co Bogdan – twarzą w twarz.
     Bardzo mi przykro, że ktoś się w taki sposób wypowiada, nie mając pojęcia jak wyglądały spotkania, organizacja i porządek całego dnia.
     To co Bogdan wykonał – to prawda, kawał dobrej roboty, ale to tylko mała część organizacji wydarzeń w 5 miastach, za które odpowiadałam ja osobiście.
     Bardzo mi pomogło, udostępnienie paryskiej i hotelu, dzięki czemu nie musieliśmy płacić za pobyt gdzie indziej.
     Jeżeli ma Pan jakieś inne informację niż ja, z miłą chęcią posłucham – bo mimo, że byłam obecna na tych wszystkich spotkaniach jakoś nie pamiętam Pana wersji wydarzeń.
     Pozdrawiam – dla jasności, niezazdrosna Klaudia.

     Klaudia 27/03/2015 20:48 Odpowiedz
    • Po reakcji na moje wypowiedzi ewidentnie można stwierdzić, że to nie „tupet i to minimum bezczelności potrzebne do zaistnienia” ale raczej sezonowa choroba znana już w starożytności która na stałe zagościła w centralnej Polsce. Ból tylnej części ciała na który oferowane są różnorakie maści aczkolwiek z moich obserwacji wynika, że w większości wypadków nieskuteczne. Nigdzie tutaj nie widzę, aby Pan Bogdan jakoś specjalnie umniejszał zasługi Pani Witczak ale już bardzo jasno i czytelnie Pani Witczak próbuje odebrać zasługi Panu Bogdanowi.
     Może trzeba było odebrać Pana Janusza z PKS wsadzić w taxi, zawieźć do MC donalda żeby głodny nie chodził a nastepnie kupić mu kolejny bilet łączony jakiegoś prywatnego przewoźnika, wręczyć mapę i wysłać do innych miast.
     Ja np wymyśliłem kiedyś internet, ale ktoś inny wziął się za robotę i teraz JEMU przypisywane są zasługi. Aczkolwiek nie mam ciśnienia tłumaczyć każdemu, że to mój pomysł. Cieszę się, że po prostu jest. Pani Klaudi proponuje cieszyć się z tego, że wszystko się udało i wyszło bardzo fajnie. Chociaż ciekawe czy gdyby się nie udało i wyszło fatalnie to też by się pchała na siłę na pierwszy plan…
     Idę do kuwety!

     KOTEŁ 28/03/2015 09:32 Odpowiedz
   • JKM Przyjechał głównie dla Klaudii Witczak na jej urodziny.

    Bogdan Nowak Jr 28/03/2015 13:27 Odpowiedz
    • Bogdan, naiwny hunwejbinie korwinowego „porządku” – sam sobie odpowiedziałeś – komensalizm wyborczy! A Witczak jest cenna dla Wodza tylko macicą, to jedyna wartość dodana, jaką może zaimponować Staremu Satyrowi (obawiam się, że wszystkim innym też)!

     cemoi07 28/03/2015 17:12 Odpowiedz
 • Bogdan Nowak jr już nie z Palikotem a z Korwinem?

  s 26/03/2015 14:42 Odpowiedz
  • Ja nigdy nie byłem Palikotem, to nie ten Bogdan ;)

   Bogdan Nowak Jr 26/03/2015 15:10 Odpowiedz
   • Ale jako kandydat na radnego był pan powiązany z postpalikotowcami, z pana ojcem na czele. Dobrze, że zszedł pan z tej drogi donikąd.

    s 27/03/2015 22:17 Odpowiedz
    • Jako Kandydat do Rady Miasta Startowałem z KWW Wasza Rada, Komitet był zbieraniną rożnych ludzi o różnych poglądach. KWW wasza rada była bezpartyjna. Owszem mój ojciec wspierał Palikota ale mam w rodzinie jest wiele osób i każdy ma inny pogląd. Na pewno otworzyłem wielu bliskim oczy na manipulacje w okół Korwina, przekonuję swoich do jego poglądów i dalej będę!!!

     Bogdan Nowak Jr 28/03/2015 13:24 Odpowiedz
 • ja tam widzę, jeszcze paru innych działaczy KORWiNU… ;)

  Klaudia 26/03/2015 13:14 Odpowiedz
  • Właśnie dlatego jest „m.in.” : )))

   bobrzanie pl 26/03/2015 14:24 Odpowiedz
   • w filmiku nie ma – a to odniesienie do tego :)

    Klaudia 26/03/2015 14:50 Odpowiedz
    • Filmik nie jest zrealizowany przez redakcję bobrzan.

     bobrzanie pl 26/03/2015 14:59 Odpowiedz
     • Kamerę trzymał Bartek Ornowski, na Lotnisku byli również Bartek Ziemba, Tomasz Biały i oczywiście Klaudia Witczak

      Bogdan Nowak Jr 26/03/2015 15:19 Odpowiedz
      • Widać, że rośnie pani Pani Klaudio mocno konkurencja w postaci Pana Bogdana Nowaka. Może nie funkcjonuje on tak długo jak Pani w polityce ale od razu rozpoczął od wysokiego C. Widać, że porusza się też bardzo sprawnie po portalach społecznościowych vide jego strona na Facebooku (wspaniały spot dla Korwina z lamborghini). Bardzo spodobała mi się też jego militarna sesja zdjęciowa z żoną ładnie nawiązująca do podobnej sesji Pana Mikke i Pana Wiplera. Jednym słowem Pan Bogdan wie co to znaczy marketing polityczny i jak skutecznie się promować. Nie ważne w każdym razie kto w końcowym efekcie okaże się lokalnym liderem, ważne że ideały wolnościowe będą rozpowszechniane i promowane w regionie.

       Artur Woźniak 27/04/2015 14:05 Odpowiedz
      • Panie Woźniak, rozumiem, że wg pana przyszłość Polski to marketing polityczny ze spluwą w dłoni i w Laborghini?

       kamil 28/04/2015 11:18 Odpowiedz
      • Nie wiem czy przyszłość Polski, ale przyszłość Partii Korwin w Bolesławcu na pewno tak.
       Mi się te działania podobają i są na pewno o wiele bardziej wyraziste niż działania innych członków partii. Pan Bogdan ma potencjał na lidera partii w dolnośląskim. Tak trzymać! Z postów u góry wynika także, że to głównie on zorganizował cały pobyt Janusza Korwina Mikkego w regionie.

       Artur Woźniak 28/04/2015 21:09 Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish