kw. 11, 2015
2386 Wyświetleń
0 0

Bednarek zamiast Gliniady?

Napisany przez

W piątek 21 sierpnia, podczas Bolesławieckiego Święta Ceramiki, wystąpi Kamil Bednarek, Tego samego dnia można będzie (przed występem Bednarka) posłuchać Farben Lehre.

W piątek 21 sierpnia, podczas Bolesławieckiego Święta Ceramiki, wystąpi Kamil Bednarek, Tego samego dnia można będzie (przed występem Bednarka) posłuchać Farben Lehre. Wieść gminna niesie, że podczas BŚC nie odbędzie się Gliniada.

Bogdan Nowak, twórca i organizator Gliniady, poważnie zastanawia się nad tym czy w tym roku organizować paradę Glinoludów. Na razie nie podjął jednoznacznej decyzji.

W sobotę podczas BŚC ma wystąpić Phil Bates, członek grup, które odcinały kupony od twórczości Electric Light Orchestra. W niedzielę zagra zespół Piersi.

 

Kategorie:
news
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Komentarze do Bednarek zamiast Gliniady?

  • Jeśli Gliniada się nie odbędzie to jedynie Farben Lehre będą atrakcją tegorocznych Dni Ceramiki. Szkoda, że jedynie jako support.

    Patrycja Dupla 15/04/2015 15:34 Odpowiedz
  • Po ośmiu latach ma zaniknąć tak wspaniała impreza interaktywna?
    To chyba jakiś żart 1 kwietniowy. Jeśli to prawda to sprawdza się stare przysłowie pszczół „cudze chwalicie, swego nie znacie”. Nie każdy musi być zwolennikiem Gliniady, ale każdy widzi jaką rzeszę społeczeństwa wciąga do interakcji.

    Robert Dudek 13/04/2015 08:14 Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish