Kwi 14, 2015
1434 Wyświetleń
0 0

Aresztowani producenci metaamfetaminy

Napisany przez

Policjanci z Bolesławca i Wrocławia zlikwidowali linię produkcyjną metamfetaminy. Zatrzymali dwóch obywateli Czech, w wieku 23 i 49 lat, podejrzanych o wytwarzanie środków odurzających na szeroką skalę.

Policjanci z Bolesławca i Wrocławia zlikwidowali linię produkcyjną metamfetaminy. Zatrzymali dwóch obywateli Czech, w wieku 23 i 49 lat, podejrzanych o wytwarzanie środków odurzających na szeroką skalę. 
SAMSUNG

Do zatrzymania doszło po tym, jak policjanci na podstawie informacji operacyjnych ustalili, że na terenie gminy Bolesławiec, w jednym z prywatnych mieszkań zajmowanym przez dwóch obcokrajowców, wytwarzane są narkotyki. Dalsze czynności przeprowadzone przez funkcjonariuszy potwierdziły podejrzenia.

 

Po wejściu do mieszkania policjanci ujawnili linię produkcyjną metamfetaminy. Funkcjonariusze zabezpieczyli przedmiotowe środki na miejscu oraz w samochodzie należącym do podejrzanych. Ponadto zabezpieczono marihuanę, spore ilości substancji i środków chemicznych oraz aparaturę wykorzystywaną do produkcji narkotyków, a także znaczną ilość gotówki w różnych walutach i fałszywy paszport, którym posługiwał się jeden z mężczyzn.

n76-9856Zatrzymanym, za czyny, o które są podejrzani, grozić może teraz kara nawet do 15 lat pozbawienia wolności. Na bazie zgromadzonego przez funkcjonariuszy materiału dowodowego, sąd orzekł wobec obu zatrzymanych środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na 3 miesiące.

 

 

Informacja i zdjęcia: KPP Bolesławiec 

Tagi artykułu:
· · ·
Kategorie:
news
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 10 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

pl_PLPolish
Przeczytaj poprzedni wpis:
ZSOiZ zaprasza na Szpikoladę

Czwarta edycja Szpikolady już 17 i 18 kwietnia! Celem akcji jest poszerzenie wiedzy uczniów i mieszkańców powiatu na temat chorób...

Zamknij