kwi 17, 2015
4203 Wyświetleń
1 0

Prezydent obraża obcych!

Napisany przez

– Najlepiej jest wziąć człowieka z kosmosu, takiego zielonego ludzika i wtedy wszystko będzie dobrze – ironizuje z właściwym sobie urokiem prezydent Bolesławca, Piotr Roman komentując w wywiadzie dla TV Łużyce sprawę zatrudnienia radnego Łukasza Jaźwca w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji (radny zarządza wyremontowanymi basenami przy Zgorzeleckiej).

– Najlepiej jest wziąć człowieka z kosmosu, takiego zielonego ludzika, i wtedy wszystko będzie dobrze – ironizuje z właściwym sobie urokiem prezydent Bolesławca, Piotr Roman komentując w wywiadzie dla TV Łużyce sprawę zatrudnienia radnego Łukasza Jaźwca w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji (radny zarządza wyremontowanymi basenami przy Zgorzeleckiej). 

Ta forma budowania niezależności nowo wybranego radnego od panującej władzy nie wzbudza oczywiście niepokoju prowadzącej program, a jedynie jej troskę o to, że ktoś ów fakt może skrytykować.

Błyskotliwa ironia prezydenta przypomniała naszemu czytelnikowi o zdjęciu z konwencji wyborczej Komitetu Wyborczego Wyborców Piotra Romana, na którym nasz radny poniekąd przeczy tezie pana prezydenta (foto poniżej). Stąd też pomysł na powyższy dymek.

zielony jaźwiec

Osoby dziwiące się intensywności w zatrudnianiu radnych w samorządowych firmach odsyłamy do TEGO tekstu, który tłumaczy intencje takiego postępowania.

Kategorie:
dymki
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Komentarze do Prezydent obraża obcych!

 • Ratuszowy leci już na bezczela.

  jogi 17/04/2015 15:18 Odpowiedz
 • Prezydent sobie po prostu rządzi we własnym prywatnym folwarku.

  Konstanty 17/04/2015 09:59 Odpowiedz
 • Zaufany i wdzięczny swojak jest lepszy od obiektywnego zawodowca i perfekcjonisty wybranego np. w obiektywnym konkursie. Ten drugi nie podsłucha, nie doniesie, nie spływa wazeliną i nie wyliże.

  Olaf 17/04/2015 07:33 Odpowiedz
  • Trafne spostrzeżenie, na takich zasadach funkcjonuje nasze miasto. Na stanowiskach mierni, ale wierni ( z kilkoma wyjątkami). Miasto wymiera, smutne, ale prawdziwe.

   Krystyna 18/04/2015 18:51 Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish