Kwi 26, 2015
2063 Wyświetleń
2 0

BKS pokonał LKS Stary Śleszów 4:2

Napisany przez

W meczu XXII kolejki IV ligi dolnośląskiej BKS Bobrzanie Bolesławiec pokonał u siebie LKS Stary Śleszów 4:2 (2:1). Bramki dla naszego zespołu zdobyli Wojciechowski (2), Kraśnicki i Dudka.

W sobotnie popołudnie byliśmy świadkami ciekawego meczu, który zakończył się rezultatem oczekiwanym przez wszystkich kibiców bolesławieckiego zespołu. – pisze na stronie klubu Grzegorz Witoń –  BKS Bobrzanie Bolesławiec pokazał to z czego znany jest w tym sezonie: wysokie umiejętności i ogromną wolę walki. LKS Stary Śleszów pokazał, że czwarte miejsce w tabeli zajmuje nieprzypadkowo jednak tego dnia to nasi chłopcy byli lepsi i w pełni na trzy punkty zasłużyli. W piątek nasz zespół czeka nie lada gratka, gdyż wyjeżdżamy na mecz z liderującą w ligowej tabeli Miedzią II Legnica.

BKS zajmuje obecnie trzecie miejsce w tabeli IV ligi, Drugi jest klub z Polkowic.

BKS Bobrzanie Bolesławiec – LKS Stary Śleszów 4:2 (2:1)

Bramki: Wojciechowski (25′ i 41′), Kraśnicki (46′), Dudka (89′) – Iwan (27′), Kaczmarek (67′)

BKS: Janiczak, Janicki (żk) (46′ Bochnia), Zapiór, Pazio, Wakulski, Dzięgleski (żk), Kapusz, Kosior (65′ Dudka), Kraśnicki, Pawlusiński, Wojciechowski (żk).

Pełną relację z meczu znajdziesz TUTAJ.

Tagi artykułu:
· ·
Kategorie:
sport
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 10 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

pl_PLPolish
Przeczytaj poprzedni wpis:
Zwolnij… odpowiedzialnych za drogi rowerowe

Swego czasu na bobrzanach zaczęliśmy piętnować kretyństwa rowerowe, czyli rozwiązania drogowe, które bezmyślnością projektantów, zlecających je samorządowców oraz wyborców, którzy...

Zamknij