kw. 30, 2015
2579 Wyświetleń
4 1

Samorząd Cię wydepiluje i zrobi Ci peeling!

Napisany przez

Takim ładnym tytułem portal Bolec.info przywitał otwarcie Term Bolesławiec, czyli wyremontowanego basenu przy Zgorzeleckiej, w którym za publiczne pieniądze powstało samorządowe SPA. Z jednej strony fajnie, że znalazły się pieniądze na remont zabytkowego budynku, z drugiej pozostaje wciąż aktualne w Bolesławcu pytanie czy samorząd powinien robić konkurencję biznesom mieszkańców i to w dodatku za ich pieniądze.

Redakcja portalu Bobrzanie.pl uważa, że dodatkową atrakcją Term Bolesławiec mogłyby być zabiegi dokonywane przez miejskich VIPów. Hasła reklamowe typu: „Prezydent wydepiluje ci bikini”, albo „Radny wymasuje ci co zechcesz” mogłyby przyciągnąć rzesze chętnych podatników.

Relację Bolec.info z otwarcia znajdziecie TUTAJ.

Tagi artykułu:
·
Kategorie:
fotoszopka
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Komentarze do Samorząd Cię wydepiluje i zrobi Ci peeling!

  • Skandalem było odważenie się, za akceptacją Kapałczyńskiego, na zrobienie z pływackiego basenu niepływackiego brodzika, a to, że samorząd… a dlaczego nie? Komu robią konkurencję? Nawet własnej Orce nie, bo profilaktycznie się zabetonowali do metra coś tam.

    Samorząd prowadzi wiele przedsiębiorstw wypełniających nałożone nań tzw zadania własne. Delegacja blankietowa pozwala na więcej, niż ktokolwiek z krytyków jest w stanie sobie wyobrazić – jedyne czego nie powinien samorząd, to NIE POWINIEN w tak bezczelny i rynkowy sposób windować cen za usługi!

    Gdybym był Korwinem, to powiedziałbym, że Roman przy następnym rozdaniu będzie wisiał – za barbarzyństwo zabetonowania basenu.

    cemoi07 30/04/2015 17:08 Odpowiedz
  • A może by tak jeszcze masaże egzotyczne wprowadzić;) Ależ żenada.

    Tadeusz Pawelec 30/04/2015 16:44 Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish