Maj 31, 2015
2172 Wyświetleń
3 0

Mam branie

Napisany przez

Takiego maila dostałem. Na prywatny adres. Co to jest IQ Elite? “Najlepsze randki dla inteligentnych singli. Poznaj osoby pasujące do Ciebie. Rozwiąż nasze darmowe testy IQ i osobowości i znajdź swoje idealne…”

Bosko, nie? “Inteligentna singielka” podaje mój prywatny adres (bo na taką skrzynkę to przylazło) jakiemuś portalowi, który ma kojarzyć ludzi uważających się za inteligentnych. Wieś tańczy i śpiewa.

Grażyno Hanaf, nie jestem singlem, nie rozwiązuję testów IQ, a na pewno nie mam ambicji rozwiązywać tych, które udało się rozwiązać tobie.

Tym bardziej, że chyba Onet pewnego dnia pomylił moją płeć i co jakiś czas przysyła mi reklamy Sympatia.pl ale skierowane do kobiet lub panów… którzy być może są hetero, ale bez ortodoksji. W związku z czym dziś jakiś przystojny Krzysztof (zbieżność imion przypadkowa) zapraszał mnie mailem na wspólne wczasy. Nie skorzystałem.

Grażyno Hanaf, szafuj ostrożnie cudzymi mailami, zdecydowanie wystarczy mi usuwanie regularnego spamu z portalu Istotne. A na pewno nie chcę otrzymywać fotek chłopców w białych skarpetkach typu stopki trzymających się za slipy i robiących sobie selfie z kretyńskim uśmiechem na tle okna zasłoniętego żaluzjami.

Nie ten target.

Tagi artykułu:
· · ·
Kategorie:
Łętowski
https://bobrzanie.pl/kategoria/blogi/letowski/

Fotograf (bernardletowski.pl), bloger, lekko emerytowany dziennikarz.

Komentarze do Mam branie

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  pl_PLPolish
  Przeczytaj poprzedni wpis:
  Szczęście w nieszczęściu

  Zamknij