maj 31, 2015
2569 Wyświetleń
3 0

Mam branie

Napisany przez

Takiego maila dostałem. Na prywatny adres. Co to jest IQ Elite? „Najlepsze randki dla inteligentnych singli. Poznaj osoby pasujące do Ciebie. Rozwiąż nasze darmowe testy IQ i osobowości i znajdź swoje idealne…”

Bosko, nie? „Inteligentna singielka” podaje mój prywatny adres (bo na taką skrzynkę to przylazło) jakiemuś portalowi, który ma kojarzyć ludzi uważających się za inteligentnych. Wieś tańczy i śpiewa.

Grażyno Hanaf, nie jestem singlem, nie rozwiązuję testów IQ, a na pewno nie mam ambicji rozwiązywać tych, które udało się rozwiązać tobie.

Tym bardziej, że chyba Onet pewnego dnia pomylił moją płeć i co jakiś czas przysyła mi reklamy Sympatia.pl ale skierowane do kobiet lub panów… którzy być może są hetero, ale bez ortodoksji. W związku z czym dziś jakiś przystojny Krzysztof (zbieżność imion przypadkowa) zapraszał mnie mailem na wspólne wczasy. Nie skorzystałem.

Grażyno Hanaf, szafuj ostrożnie cudzymi mailami, zdecydowanie wystarczy mi usuwanie regularnego spamu z portalu Istotne. A na pewno nie chcę otrzymywać fotek chłopców w białych skarpetkach typu stopki trzymających się za slipy i robiących sobie selfie z kretyńskim uśmiechem na tle okna zasłoniętego żaluzjami.

Nie ten target.

Tagi artykułu:
· · ·
Kategorie:
Łętowski
https://bobrzanie.pl/kategoria/blogi/letowski/

Fotograf (bernardletowski.pl), bloger, lekko emerytowany dziennikarz.

Komentarze do Mam branie

 • Yntelygentna i atrakcyjna :)

  Jordan 01/06/2015 18:00 Odpowiedz
 • Sprawa jest dyskusyjna czy miał slipki :)
  W sumie biedaki, że bujają się po takich serwisach i półnagie foty wysyłają. W sieci nic nie ginie.

  widz 01/06/2015 07:39 Odpowiedz
 • Żenujące.

  Tadeusz Pawelec 01/06/2015 04:54 Odpowiedz
 • To ta pani co pisze tzw. bajki o garbatych dzieciach i o zamykanych w skrzynkach? Wesoło.

  Olaf 31/05/2015 22:24 Odpowiedz
 • Widzialam, widzialam :) Fotka red. Ka.Gie zyje swoim zyciem w w prywatnym necie. Widze, ze i do Bernarda dotarla. Generalnie niesmaczna i tylko czekac az wycieknie na wierzch.

  ula 31/05/2015 21:58 Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish