Cze 3, 2015
1310 Wyświetleń
1 0

Złodzieje przewodów telekomunikacyjnych złapani na gorącym uczynku

Napisany przez

Nawet do 5 lat pozbawienia wolności grozi dwóm mężczyznom, zatrzymanym przez policjantów z powiatu bolesławieckiego, a podejrzanym o kradzież przewodów telekomunikacyjnych na szkodę kolei. Sprawcy wpadli w ręce funkcjonariuszy na gorącym uczynku. W chwili zatrzymania próbowali odjechać z częścią łupu. Policjanci odzyskali całość skradzionych przewodów. O losie zatrzymanych zdecyduje teraz sąd. 

Policjanci Wydziału Kryminalnego z komendy powiatowej w Bolesławcu, w wyniku podjętych działań, zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzany o kradzież przewodu telekomunikacyjnego, na szkodę kolei. Podejrzani, to mężczyźni w wieku 39 i 40 lat, mieszkańcy powiatu chojnowskiego.

Obaj podejrzani wpadli na gorącym uczynku. Do zatrzymania doszło na miejscu przestępstwa, w chwili gdy złodzieje mieli już część łupu zapakowaną do bagażnika samochodu i chcieli odjechać. Sprawcy na miejsce zdarzenia przyjechali samochodem należącym do jednego z podejrzanych.

W wyniku czynności przeprowadzonych na miejscu, w tym przeszukania pojazdu i pobliskiego terenu, policjanci z Bolesławca i Kruszyna, odzyskali w całości przewody, które zostały skradzione. Kolej wyceniła poniesione straty na kwotę ponad 2 tys. złotych.

Za kradzież, o którą są podejrzani, zatrzymanym grozi teraz kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności. O ich dalszym losie zdecyduje sąd.

Informacja: KPP Bolesławiec 

Kategorie:
news
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 10 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

pl_PLPolish
Przeczytaj poprzedni wpis:
Muzyczna podróż z zespołem TRES

19 czerwca o godz. 19:00 w Teatrze Starym odbędzie się koncert zespołu TRES, który zabierze […]

Zamknij