Paź 1, 2015
2645 Wyświetleń
1 2

C​hodyra Clinic w programie “Karta Dużej Rodziny”

Napisany przez

Chodyra Clinic dołączyło do grona partnerów ogólnopolskiego programu “K​arty Dużej Rodziny”​. Uczestnicy programu już od 1 sierpnia 2015 roku mogą korzystać z 1​0% zniżki na wszystkie zabiegi wykonywane w klinice. Poza podstawową opieką stomatologiczną, zniżka obejmuje między innymi: i​mplanty,​o​rtodoncję,​p​rotetykę, leczenie kanałowe​jak i wszystkie badania w cyfrowej pracowni rentgenodiagnostyki stomatologicznej (tomografię, cefalometrię, zdjęcia panoramiczne i punktowe).​W​ykaz wszystkich zabiegów wykonywanych w klinice można znaleźć na stronie internetowej ​www.chodyra.pl

2

Karta Dużej Rodziny t​o Ogólnopolski Program Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej, w ramach którego rodziny posiadające przynajmniej trójkę dzieci, niezależnie od dochodów, mogą skorzystać ze zniżek i uprawnień oferowanych zarówno przez instytucje publiczne jak i przedsiębiorców prywatnych. Karta jest bezpłatna, a wniosek o jej wydanie od niedawna można również składać w Urzędzie Miasta Bolesławiec. Jej posiadanie uprawnia m.in. do zniżek w sklepach, tańszych biletów do muzeów czy na przejazdy pociągami.

3

Chodyra Clinic jest pierwszą placówką stomatologiczną w Bolesławcu, która przystąpiła do programu Karty Dużej Rodziny. Klinika powstała 10 lat temu i od początku działalności jej podstawowym założeniem było stworzenie systemu profesjonalnej i kompleksowej opieki dentystycznej prowadzonej w komfortowej i bezstresowej atmosferze przeznaczonej dla pacjentów w każdym wieku. Aktualnie Chodyra Clinic posiada swoje placówki w Bolesławcu, Lubaniu oraz Jeleniej Górze. W związku z dużym zainteresowaniem na specjalistyczne zabiegi wykonywane w obecnych klinikach w niedługim czasie oferta zostanie rozszerzona o kolejne dwa miasta: Wrocław i Zieloną Górę.

https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 10 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

pl_PLPolish
Przeczytaj poprzedni wpis:
Przewodniczący Rady Miasta pracuje dla konkurencyjnych firm w Lwówku i Bolesławcu

W Radzie Nadzorczej Zakładu Oczyszczania Miasta w Lwówku Śląskim zasiada dyrektor Miejskiego Zakładu Gospodarki Komunalnej […]

Zamknij