paź 15, 2015
1545 Wyświetleń
6 0

Ziemia Bolesławiecka: komu? ile? z 1%

Napisany przez

Jak co roku o tej porze, podajemy wykaz potrzebujących osób, organizacji, stowarzyszeń – beneficjentów 1% odpisu podatku dochodowego, którzy pozyskali go za pośrednictwem Stowarzyszenia Ziemia Bolesławiecka.
W roku 2015, z odpisu podatkowego za rok 2014 udało się zgromadzić ogromną kwotę 251.711,01 zł, uzyskaną z 4012 wpłat! To wielki sukces bolesławian i mieszkańców ziemi bolesławieckiej, a dla nas ogromny zaszczyt. Waszego zaufania nie zawiedziemy i zapewniamy, że każda złotówka zostanie wydana zgodnie z przeznaczeniem i wolą darczyńców ponieważ nie pobieramy z tego tytułu żadnych opłat. Wszyscy obdarowani już teraz mogą składać wnioski do Zarządu Stowarzyszenia Ziemia Bolesławiecka o refundację kosztów związanych z realizacją potrzeb na jakie zostały Państwu przyznane. Zachęcamy wszystkich do dalszej współpracy. Dziękujemy i pozdrawiamy!

Sprawdź wykaz na stronie Stowarzyszenia Ziemia Bolesławiecka.

Ps. Podany wykaz może nie uwzględniać niektórych beneficjentów, ponieważ jest możliwe, że nie mamy pełnych danych. W przypadku zauważonych braków prosimy o kontakt z Edmundem Malińskim nr tel. 513 384 128.

Kategorie:
Małkowski
Facebook Profile photo
http://www.maciejmalkowski.pl

Bolesławiec, to przestrzeń, w której przebywam, pracuję, wypoczywam, z której czerpię natchnienie do życia. Samorządowiec, b. wiceprezydent Bolesławca, założyciel inicjatywy IMPULS MIASTA. Radny miasta Bolesławiec VIII kadencji (wcześniej radny Powiatu IV i V kad.) Kiedy Bóg da i czas pozwoli zapatrzony w nocne niebo okiem również uzbrojonym. Zapraszam na moją stronę www.maciejmalkowski.pl oraz www.impulsmiasta.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish