paź 20, 2015
1707 Wyświetleń
1 0

RE/AKTOR w Krakowie

Napisany przez

Teatr RE/AKTOR ze spektaklem TU-ZIEM-SCY został zaproszony do Krakowa na Ogólnopolski Festiwal Młodych – ALCHEMIA TEATRU. Te październikowe, trochę dżdżyste dni pełne były słonecznych i magicznych wrażeń. Happening ulicami Krakowa do muzeum Tadeusza Kantora – Cricoteki. A tam niesamowita wystawa poświęcona jego twórczości oraz spektakl fińskiego teatru Myllyteatteri – Case Gala, który powstał z inspiracji twórczością T. Kantora. Rozmowy i spotkania z młodymi twórcami teatru w Staromiejskim Centrum Kultury Młodych oraz spojrzenie na inne spektakle i dyskusje o nich. To krakowski Rynek cały w deszczu, ale pięknie oświetlony i pełen ludzi. To Teatr Stary i spektakl, który na długo pozostanie w nas – „Paw Królowej” w reżyserii Pawła Świątka. „Wiadoma rzecz, stolica”, ach!

Galerię zdjęć z Krakowa można obejrzeć TUTAJ

 

Kategorie:
kultura
http://www.mdkboleslawiec.pl

Młodzieżowy Dom Kultury imienia Stanisława Wyspiańskiego w Bolesławcu wprowadzając swoich wychowanków w świat kultury realizuje myśl pedagogiczną, że wychowanie poprzez sztukę jest wychowaniem dla przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish