Sty 19, 2016
1786 Wyświetleń
3 0

I Puchar Bolesławca w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie

Napisany przez

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w pierwszych zawodach narciarskich i snowboardowych dla mieszkańców Bolesławca i okolic, które odbędą się na stoku Ski Arena Łysa Góra 20 lutego 2016 roku (sobota). Organizatorem zawodów jest Stowarzyszenie Kultury Fizycznej “Klub Aloha” przy wsparciu Tenis Park Bolesławiec. Celem imprezy jest upowszechnienie zawodów narciarskich i snowboardowych oraz wyłonienie najlepszego narciarza oraz snowboardzisty wśród mieszkańców Bolesławca. Zapraszamy wszystkich bez względu na umiejętności – zarejestruj się już dziś i sprawdź się na trasie!

Szczegółowe informacje znajdziesz TUTAJ.

Tagi artykułu:
Kategorie:
sport
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Komentarze do I Puchar Bolesławca w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie

 • Wszystko ( prawie ) fajnie, pierwsze zawody,piękny plakat, radość, będzie zabawa. Tylko nie rozumiem co robi ten “robaczek” przed wyrażeniem: nagrody. Ma podnieść prestiż zawodów ? Takie to nieprofesjonalne. I druga, moim zdaniem, jeszcze ważniejsza rzecz. Ani w anonsie, ani na stronie zgłoszeniowej do zawodów nie podano gdzie leży ta”‘Łysa Góra” – brak adresu. To nie jest Kasprowy Wierch i nie wszyscy muszą znać jej położenie. Nie jeżdżę na nartach a chciałbym pojechać i zobaczyć zawody. Dokąd ? Do Pcimia ?

  JK 02/02/2016 08:45 Odpowiedz
  • Wpisz do google-Łysa Góra
   A potem wpisz jeszcze słowo -malkontent

   P.R. 14/02/2016 12:01 Odpowiedz
 • To za co jest ta opłata skoro OPŁATA NIE ZAWIERA: ubezpieczenia NW, korzystania z wyciągów w trakcie i poza zawodami ani dojazdu?.

  re 19/01/2016 20:57 Odpowiedz
  • Dziękujemy za pytanie,
   Opłata startowa ponoszona przez uczestników zawodów w najlepszym przypadku pokryje koszty związane z przeprowadzeniem samych przejazdów tzn: wynajęcie terenu pod zawody, ogrodzenie i wyrównanie trasy ratrakiem, ustawienie slalomu, rozstawienie aparatury do pomiaru czasu , pomiar czasu, zespół sędziów i obsługi pomiaru czasu.
   Wszystkie pozostałe koszty (dyplomów, pucharów, nagród, numerów startowych, promocji, transportu na miejsce niezbędnego wyposażenia itd) ponoszą członkowie naszego stowarzyszenia. Zawody zostaną rozegrane również dzięki pracy wielu wolontariuszy, którym już teraz dziękujemy.Jednocześnie zapraszamy wszystkich miłośników białego szaleństwa do sprawdzenia się na stoku. Do zobaczenia 20 lutego na Łysej Górze!

   Klub Aloha 21/01/2016 10:13 Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 10 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

pl_PLPolish
Przeczytaj poprzedni wpis:
Fotele w sali kameralnej kina Forum

Teoretycznie wstyd się przyznać, ale w kameralnej sali Kina Forum byłem po raz pierwszy od […]

Zamknij