Lut 12, 2016
1571 Wyświetleń
1 0

10 odbitek gratis na start! Kubki, fotogadżety i kalendarze w znakomitej jakości

Napisany przez

Odwiedź Vertis.pl – serwis internetowy stworzony dla miłośników fotografii! Już przy pierwszym zamówieniu otrzymasz 10 odbitek gratis. Na Vertis.pl możesz także zamówić fotograficzne gadżety, kubki, kalendarze czy wielkoformatowe wydruki. Wszystko w znakomitej jakości.

Vertis.pl  powstał w marcu 2003 roku jako innowacyjna usługa internetowa polegająca na wywoływaniu zdjęć cyfrowych bezpośrednio w laboratorium, z użyciem wyłącznie przeglądarki internetowej. Był to pierwszy tak nowoczesny serwis w Polsce.

Agencja, zajmująca się fotografowaniem oraz postprocessingiem zarówno w technologii analogowej, jak i cyfrowej, obecna od dwudziestu lat na rynku, legitymuje się dziś prestiżowym certyfikatem FujiFDI, potwierdzającym wysoki poziom świadczonych usług oraz kwalifikacji swoich pracowników. Dzięki tej współpracy Vertis.pl  rokrocznie legitymuje się złotym “Laurem Klienta”.

Od lat Vertis.pl plasuje się w czołówce najlepszych polskich internetowych laboratoriów fotograficznych, spełniając najwyższe oczekiwania swoich Klientów zarówno jeśli chodzi o wywołanie zdjęć, wydruki wielkoformatowe jak i inne usługi fotograficzne. Wielokrotnie nagradzany w testach internetowych laboratoriów fotograficznych, opisywanych w prasie branżowej.

Kliknij i skorzystaj z Vertis.pl

Tagi artykułu:
·
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 10 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

pl_PLPolish
Przeczytaj poprzedni wpis:
Siedem życzeń

Dziś będzie o powiatowej oświacie. Znowu. Wszystko za sprawą planów Starosty, który 21 stycznia podczas […]

Zamknij