Lut 16, 2016
3862 Wyświetleń
2 2

Jeźdźcy z Klubu Jeździeckiego “Folwark Wenus” Suszki na zawodach w stajni Gostar

Napisany przez

W miniony weekend zawodnicy Klubu Jeździeckiego “Folwark Wenus” Suszki wzięli udział w SKOKOWYCH TOWARZYSKICH ZAWODACH W STAJNI GOSTAR koło Jeleniej Góry.

W pierwszym konkursie 65-70 cm piąte miejsce zajęła Dominika Omiatacz debiutując na klaczy Baby Queen a szóste i dziesiąte miejsce zajął Filip Dziuba na klaczy O-Carmen. 7 i 8 miejsce zajęła Olga Wójcik z kucką o imieniu Gwiazdeczka – to najmniejszy koń na zawodach, mierzy zaledwie 118cm.

W konkursie nr 2 (75-80 cm) 2 i 3 miejsce zajęła Eliza Sondaj na bardzo dzielnej klaczy – kucu grupy C Goldi Locks. Szóste miejsce zajął Marcin Turko na klaczy Baby Queen a 7 i 8 miejsce –  Julia Leśniak na klaczy Mgła.

W Konkursie nr 3 o wysokości 85-90 cm trzecie miejsce zajęła Weronika Guszpil na klaczy Coffee.  Weronika Guszpil, na koniu Kaszmir z kompletem 44 punktów bonifikacyjnych wygrała najwyższy konkurs tych zawodów – 100 cm o wzrastającym stopniu trudności z dżokerem.

Kategorie:
sport
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 10 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

pl_PLPolish
Przeczytaj poprzedni wpis:
Muzyczna Bitwa Radia Wrocław w Bolesławcu

W niedzielę, 28 lutego o godz. 10.00 w Centrum Integracji Kulturalnej „Orzeł” BOK-MCC odbędą się […]

Zamknij