Mar 24, 2016
1483 Wyświetleń
2 0

Już w kwietniu warsztaty fotograficzne z Bernardem Łętowskim

Napisany przez
Chcesz robić lepsze zdjęcia? Chcesz wiedzieć więcej o fotografowaniu? Chcesz dowiedzieć się ile da się wycisnąć z Twojego aparatu? Weź udział w Warsztatach Świadomej Fotografii z Bernardem Łętowskim.
Przez 15 godzin zajęć masz szansę nie tylko dowiedzieć się więcej o swoim aparacie fotograficznym czy obiektywach, o podstawach fotografowania czy obróbce zdjęć, ale także poznać kilka patentów na lepsze fotografie i podnieść poziom swoich umiejętności.
Poznasz nowe zagadnienia i dorgi na skróty, porozmawiasz o tym, co nie zadowala Cię w Twoich zdjęciach i pogłębisz wiedzę także na temat promocji swoich prac i możliwości zarabiania na fotografii. Dowiesz się także jak używać lampy błyskowej i jak kupować sprzęt fotograficzny, aby nie żałować zakupów.
Przede wszystkim jednak czeka na Ciebie motywacyjny kopniak, który sprawi, że zapragniesz się rozwijać i robić coraz lepsze zdjęcia.
Terminy całego cyklu warsztatów w Bolesławcu: środy 13, 20, 27 kwietnia i zakończenie 11 maja (po bardzo długim weekendzie na który macie zapewne inne plany). Zajęcia od godziny 16 do 19 – 19.30 w MDK w Bolesławcu.
 
Koszt warsztatów to 170 zł od osoby.

Chętni powinni przysłać swoje dane i nr telefonu na mail: fotopestka@fotopestka.pl

Kliknij TUTAJ i przyłącz się do wydarzenia na Facebooku.

Bernard Łętowski od kilku lat prowadzi firmę Fotopestka.pl zajmującą się fotografią komercyjną, wcześniej zajmował się także fotografią prasową.
Współorganizatorem warsztatów jest Młodzieżowy Dom Kultury im. Stanisława Wyspiańskiego w Bolesławcu.
Kategorie:
news
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 10 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

pl_PLPolish
Przeczytaj poprzedni wpis:
Tylko nie u nas

Na bobrzanach nie przeczytacie o tym, że powiatowi radni i członkowie zarządu (płatni i bezpłatni […]

Zamknij