maj 23, 2016
2662 Wyświetleń
4 0

Złap wakacje z Santiago Travel

Napisany przez

Santiago Travel to dynamicznie rozwijająca się marka, której początek sięga 2001 roku, kiedy przy ulicy Chopina w Bolesławcu powstało Biuro Podróży. Założone z pasją i budowane z niezwykłą starannością przez lata Biuro „Glob” dało się poznać na rynku jako bardzo dobry, wiarygodny partner w organizacji niezapomnianych podróży. Podążając za stale zmieniającym się rynkiem usług turystycznych, wkroczyliśmy w rok 2012 w nowej formie prawnej i z nową nazwą Santiago Travel, ale z tym samym doświadczonym zespołem doradców, których zdążyli już Państwo poznać przez lata. Już dzisiaj możemy Państwu podziękować za entuzjastyczne przyjęcie tych zmian wizerunkowych. Dzięki tym zmianom uruchomiliśmy również dla Państwa wygody w pełni profesjonalny portal rezerwacyjny www.zlapwakacje.pl, aby mogli Państwo wyszukiwać, porównywać i rezerwować bez wychodzenia z domu nie tylko imprezy turystyczne, ale również bilety międzynarodowej komunikacji autokarowej i produkty ubezpieczeniowe. Cieszymy się, że możemy zmieniać się dla Państwa.

 

Doświadczenie i wiarygodność

Jesteśmy Biurem współpracującym jedynie z najlepszymi organizatorami, którzy są w stanie zagwarantować Państwu prawdziwie udane wakacje. To na nas spoczywa obowiązek ciągłego sprawdzania i monitorowania działalności poszczególnych organizatorów, tak, aby byli Państwo w pełni zadowoleni z jakości usług, jakie oferują. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie nasze wieloletnie doświadczenie w branży turystycznej, które stawia nas na pozycji partnera, a nie zwykłego pośrednika. Zespół doradców Santiago Travel zawsze służy radą, fachową i rzetelną pomocą w wyborze wymarzonego kierunku wakacyjnego oraz dołoży wszelkich starań, aby wakacje były prawdziwie udane i stanowiły przez długi czas jedno z najpiękniejszych Państwa wspomnień.

Nie tylko wirtualnie

Jesteśmy przede wszystkim Biurem stacjonarnym, które daje możliwość realnego spotkania się z profesjonalnymi doradcami. Już od wejścia możesz poczuć atmosferę podróży dzięki zapachowi świeżo zaparzanych gatunków kaw i herbat przywiezionych z różnych zakątków świata. To właśnie tutaj zespół doświadczonych doradców przygotuje dla Ciebie optymalnie dopasowaną ofertę podróży, która spełni oczekiwania najbardziej wymagającego podróżnika. W naszym salonie podróży nie znajdziesz rzędu stanowisk z „anonimową” obsługą, nie znajdziesz też telefonicznych konsultantów zamkniętych w boksach, bo każdego klienta traktujemy indywidualnie.

Jeżeli potrzebujesz pomocy naszego doradcy w przygotowaniu oferty dla firmy, chcesz dokładnie i profesjonalnie przedstawić grupie szczegóły oferty wyjazdów szkoleniowych czy integracyjnych, wystarczy, że wybierzesz dogodny dla Ciebie termin.

Tylko sprawdzeni touroperatorzy

Współpracujemy tylko z firmami, które posiadają doświadczenie w turystyce, znającymi wysokie wymagania i rosnące potrzeby klientów. Przy wyborze partnerów zawsze kierujemy się dobrem naszych klientów, przykładając szczególną wagę do jakości oferowanego produktu, różnorodności oferty, dostępności miejsc w samolotach, wymaganych prawem dokumentów, wysokości kapitału i zabezpieczenia finansowego. Równie ważnym czynnikiem są pracownicy organizatora, a w szczególności osoby, które podczas podróży są za Państwa bezpośrednio odpowiedzialne.

Tylko tacy organizatorzy są w stanie zapewnić naszym wspólnym klientom prawdziwie udane, wymarzone wakacje.

www.zlapwakacje.pl

To pierwszy w regionie profesjonalny Serwis, którego jedynym właścicielem jest Santiago Travel. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, stworzyliśmy doskonałe narzędzie do wyszukiwania, porównywania i rezerwacji imprez turystycznych. Jego przejrzystą formę, intuicyjną obsługę i dostępność przez 24h 7 dni w tygodniu doceniło wielu klientów, którzy za jego pośrednictwem znaleźli wyjątkowe oferty.
Nie jesteśmy oczywiście jedynie biurem wirtualnym, na wszystkie dodatkowe pytania z miłą chęcią odpowie zespół doradców w Centrum rezerwacji pod numerem telefonu +48 75 732 49 99 lub mogą nas Państwo odwiedzić w Bolesławcu przy ulicy Chopina 15/12.

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 10 – 17 i w soboty od 10 do 13.

 

Wakacje z nami?

1. Twoje bezpieczeństwo i wygoda.
2. Szanuj swój czas. Czas, który poświęcisz na zaplanowanie wymarzonej podróż
3. W pakiecie taniej. To organizatorzy negocjują dla Państwa ceny za przelot, hotel, transfery z lotniska do hotelu i z hotelu na lotnisko, wyżywienie oraz ubezpieczenie.


Znajdziesz nas tutaj:

 

Tagi artykułu:
· · · · ·
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish