Cze 23, 2016
963 Wyświetleń
0 0

Czerwcowe Bajkoczytanie

Napisany przez

Młodzieżowy Dom Kultury im. Stanisława Wyspiańskiego w Bolesławcu zaprasza dzieci i rodziców (a także innych opiekunów lub chętne osoby postronne) do wzięcia udziału w ostatnim przed przerwą wakacyjną „BAJKOCZYTANIU”, które odbędzie się już 26 czerwca 2016 r. o godz. 16:00 w niezwykłym miejscu, jakim jest scena Teatru Starego.

„Bajkoczytanie” jest wydarzeniem realizowanym wspólnie przez Księgarnię „Papirus” oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Bolesławcu.

„Bajkoczytaniu” przyświeca idea, że głośne czytanie dziecku uczy je myślenia, rozwija język, przyśpiesza rozwój mowy, rozbudowuje pamięć i wyobraźnię dziecka. Pobudza również do kreatywności i zapewnia dziecku emocjonalny rozwój pomagając w wychowaniu, ułatwiając przekazywanie wartości moralnych i postaw godnych naśladowania. Pomaga w nauce w szkole, kształtuje nawyk czytania i zdobywania wiedzy niezbędnej na całe życie.

Kochane dzieci, jeżeli macie swoje ulubione bajki, które chcielibyście sami przeczytać, to zapraszamy na „BAJKOCZYTANIE”.

Warto czytać dzieciom… Wstęp bezpłatny, serdecznie zapraszamy.

Kategorie:
kultura
http://www.mdkboleslawiec.pl

Młodzieżowy Dom Kultury imienia Stanisława Wyspiańskiego w Bolesławcu wprowadzając swoich wychowanków w świat kultury realizuje myśl pedagogiczną, że wychowanie poprzez sztukę jest wychowaniem dla przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 10 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

pl_PLPolish
Przeczytaj poprzedni wpis:
Relacja z konferencji „Bolesławianie – nie przybyli znikąd. Wokół krajobrazu osadniczego Dolnego Śląska.”

W dniach 17–18 czerwca 2016 r. w Bolesławcu odbyła się konferencja naukowa „Bolesławianie – nie […]

Zamknij