Lip 25, 2016
2625 Wyświetleń
4 0

Zbigniew Szewczyk wyróżniony przez Zagłębie Lubin

Napisany przez

Zbigniew Szewczyk, zasłużony piłkarz Zagłębia Lubin, a obecnie trener Football Academy Bolesławiec został wyróżniony na 70-lecie klubu ZL przed zwycięskim meczem eliminacyjnym do Ligi Europy Zagłebie Lubin – Partizan Belgrad i na płycie stadionu z rąk prezesa klubu ZL odebrał pamiątkową koszulkę przy owacjach i skandowanym nazwisku blisko dwunastotysięcznej publiczności.

Zbigniew Szewczyk był jednym z najlepiej wyszkolonych technicznie zawodników na boiskach Ekstraklasy, który rozegrał około 150 meczy w II Bundeslidze i blisko 200 meczy w Ekstraklasie a także zdobył Mistrzostwo Polski z Zagłębiem Lubin. Zbigniew Szewczyk grał m.in pod okiem trenera Hermanna Gerlanda (obecnie trenera w sztabie szkoleniowym Bayernu Monachium).

Obecnie swoje boiskowe doświadczenie przekazuje zawodnikom Football Academy Bolesławiec.

Gratulujemy trenerowi Zbyszkowi takiego wyróżnienia i cieszymy się, że Zagłębie Lubin pamięta o zasłużonych zawodnikach i podkreśla to w takich wyjątkowych okolicznościach!

Informacja: Football Academy Bolesławiec

Foto: Tomasz Folta

Kategorie:
sport
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pl_PLPolish
Przeczytaj poprzedni wpis:
Magda Jethon o Gliniadzie

"Państwu pierwszym opowiem o Trójce" to tytuł książki Magdy Jethon, byłej szefowej radiowej Trójki. W książce znajduje się opis tego...

Zamknij