Lip 26, 2016
1714 Wyświetleń
3 0

Bartosz Zalewski – Stand Up w Piwnicy Paryskiej

Napisany przez

Bartosz Zalewski pochodzi z Wrocławia, gdzie w 2010 zadebiutował w formule stand-upowej. Założył grupę „Wrocławski Stand-up”, po przeprowadzce do Warszawy w 2015 NIE założył grupy „Warszawski Stand-up”.

Jako pierwszy nagrał swój godzinny występ pt. „Wrocławska Premiera”, do obejrzenia u niego na dysku, bo mu się nie chciało zmontować. Jego teksty powstają na przecięciu lenistwa właśnie, niemocy wobec nałogów i walki ze sobą. Całość złapana w gęstą siatkę odniesień, wypatroszone nożem trudnych relacji, obtoczone w mące (zwykłej, tortowej), usmażone na głębokim zwątpieniu i podawane z nutką psychozy. Autor chciał nadmienić, że porównał swoją komedię do ryby, tak dla wyklarowania. Masła.
Szczepiony, korzysta z kuwetki, 1,87 m wzrostu, nos krzywy, słownictwo bogate i wulgarne zarazem. Fan komiksów, gier, złego kina i dobrej książki. Prowadził audycje radiowe, jest też prowadzącym internetowego programu „Matura To Bzdura.tv”. Prowadził też życie niecne, ale o tym kiedy indziej.
Nie pije kawy.

Występ już 12 sierpnia o 20. Bilety w cenie zł 15 zł (20 zł w dniu występu) do kupienia w Piwnicy Paryskiej.

Kliknij TUTAJ i przyłącz się do wydarzenia na Facebooku.
Kategorie:
news
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pl_PLPolish
Przeczytaj poprzedni wpis:
Mateusz Ziółko, Liber oraz Anna Wyszkoni na Jarmarku Garncarskim w Nowogrodźcu

W dniach 13-14 sierpnia br. odbędzie się IV Jarmark Garncarski Wielki Garniec z Nowogrodźca nad Kwisą. Podczas wydarzenia przewidziano mnóstwo...

Zamknij