Wrz 11, 2016
1395 Wyświetleń
1 0

Pomóż złapać złodziei rowerów

Napisany przez

Czytelniczka Bobrzan apeluje:

Wysoka nagroda za odnalezienie rowerów!  Wszystkich życzliwych prosimy o pomoc! W sobotę 10 września o godz. 18.10 w bezczelny, chamski sposób skradziono rowery z garażu przy ul Mostowej. Złodzieje wdarli się na prywatną posesję, kiedy właściciele na moment zostawili otwarte drzwi garażowe. Wydarli je z z odległej części garażu. Uciekając w popłochu, porzucili swój rower. Prosimy o pomoc w odnalezieniu : “Rower 26 Lazaro Generation V2 męski (kolor ciemny grafit z zielonymi napisami, amortyzatory białe) i “Rower 28 Lazaro Elitary V2 damski” (biały z charakterystycznym białym siodłem). Dołączamy zdjęcia również porzuconego roweru gnojów, którzy nie wahali się wejść z buciorami do domu, w którym przebywali domownicy, korzystający w tym czasie z garażu, posesji, ogrodu… Prosimy o pomoc też ze względu na te okoliczności, bo wszyscy w tym mieście, kraju możemy czuć się zagrożeni, jeżeli w biały dzień, niemalże na oczach domowników w jawny, bezczelny sposób gwałci się ich prywatność i własność. Zawsze byliśmy umiarkowanie ostrożni, dbając o bezpieczeństwo, ale jak widać – nie można czuć się bezpiecznym nawet we własnym łóżku. Prosimy o gremialne, społeczne “NIE” przeciwko takiej podłości. Dziś my jesteśmy ofiarami, jutro to możesz być TY. Nie pozwólmy na to! Jeżeli zauważyliście w sobotę o podanej godzinie jakieś podejrzane typy na tych rowerach, a może byliście świadkami całej akcji bardzo prosimy o informacje. Przewidzieliśmy też wysoką nagrodę za odnalezienie rowerów. Będziemy wdzięczni za Wasze zaangażowanie, pomoc i empatię. Prosimy o udostępnienie postu.

Teraz info dla degeneratów ! Rowery są oznaczone oraz intensywnie szuka je policja i społeczność fb, która potrafi być bardzo dociekliwa. Radzimy grzecznie je przyprowadzić, bo i tak was dorwiemy.

Jeśli macie informacje gdzie są rowery lub czyj jest porzucony rower proszę o kontakt telefoniczny 602 394 823 lub bezpośrednio z Policją 75 649 62 60 Wysoka nagroda za odnalezienie rowerów.

Dokładne zdjęcia rowerów:
http://www.galerieallegro.pl/zdjecia2/skradzione-rowry/8052509/1#zdj3

zdjęcie porzuconego roweru złodzieja:
http://www.galerieallegro.pl/zdjecia2/porzucony-rower-zlodzieja-/8052513/1#zdj3

Tagi artykułu:
· ·
Kategorie:
news
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 10 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

pl_PLPolish
Przeczytaj poprzedni wpis:
Czytanie “Quo vadis” Henryka Sienkiewicza w Bolesławcu

3 września w Teatrze Starym w Bolesławcu odbyło się Narodowe Czytanie "Quo vadis" Henryka Sienkiewicza. […]

Zamknij