Wrz 16, 2016
2914 Wyświetleń
0 0

Adam Van Bendler Stand Up w Paryskiej

Napisany przez

Piwnica Paryska zaprasza na nowy Materiał Adama. Na scene powraca pochodzący z trójmiasta komik znany jako Adam Van Bendler.

Wikipedia twierdzi, iż stand-up to “komediowa forma artystyczna w postaci monologu przed publicznością”. Czy tak jest na pewno przekonać się będzie można już w piątek 5 lutego o godzinie 18:00 w Piwnicy Paryskiej. Bilety w cenie 15 zł (w przedsprzedaży) i 20 w dniu imprezy. Ilość miejsc ograniczona.

Adam Van Bendler – Trójmiejski komik i producent komediowych filmików i teledysków, które podbijają internet. Adam pierwsze kroki na scenie stawiał pod okiem Abelarda Gizy i Kacpra Rucińskiego. Po dwóch latach wyrósł na dojrzałeg stand-upera nie bojącego się żadnej publiki. Zajmuje się reżyserowaniem reklamówek i pisaniem scenariuszy. Jego całe życie to czarna komedia. Wielki zwolennik zwierząt i akcji charytatywnych. Ma wielkie serce i jeszcze większy nos. Jego nowy program gwarantuje piekielnie mocną rozrywkę.

Kategorie:
polecamy
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pl_PLPolish
Przeczytaj poprzedni wpis:
Wielkie otwarcie sezonu teatralnego w Teatrze Starym

Teatr „Z jednej gliny” pod wodzą Anety Ćwieluch zaprasza wszystkich miłośników sztuki aktorskiej na wspólne otwarcie sezonu teatralnego. Na dobry...

Zamknij